Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen vannak egyetemista/di...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen vannak egyetemista/diplomás csajok, akiknek 4.5 fölötti a tanulmányi átlaguk?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát gondolom igen, de ezt még senki se írta ki bemutatkozásba o.o
2017. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Pl én😀
2017. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Miért ne lennének? A legtöbb egyetemen semmiség egy ilyen átlag.
2017. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert olyankor nem enged regisztálni, vagy ha eléred ezt az átlagot akkor törlődsz
2017. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a kamuegyetemeken biztos semmiség egy ilyen átlag.
2017. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
fú de ostoba kérdés... pláne hogy még szakot sem jelöltél meg, mert nem mindegy hogy valaki turizmus-vendéglátáson 4.5 vagy mondjuk villamosmérnökin
2017. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kéne az ösztöndíja mi? xD
2017. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért, erre vernéd,hogy bezzeg neked annyi van? Az az általánosítás hogy a tindert a pózolós-csücsörítős csajok használják, róluk meg az a hír járja hogy nem túl okosak.. te meg így kompeználdád hogy nem nézel ki olyan jól, mint a "tinderes csajok",de neked 4.5ös átlagod van egyetemen? Képzeld engem pl ez pont nem érdekel, inkább egy szép arc vagy egy formás test,bocsesz..
2017. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, de senki sem szokta kiírni. Meg nem is érdekel, mert én csak egyéjszakást keresek tinderen. Amúgy baromság az egész kérdés.
2017. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem az a személy vagyok, aki azt állítaná, hogy semmit nem ér egy diploma, vagy Facebookon az élet iskoláját írná ki, de szerintem is baromira mindegy az ilyesmi...pedig nekem is ilyesmi eredményeim voltak.

Nem kell mindent egybemosni, tinderen csak szimpatikusnak kell látszani és szórakozni ismeretlenekkel.

2017. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!