Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye csak késik a menzeszem? :\

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak késik a menzeszem? :\

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rossz kategória. Nem igazán tudom, hogy ez hova is illik. És azért is, ha hosszú lett..

Szóval... A barátommal lefeküdtünk már párszor, és eddig nem volt semmi probléma. Mindig volt rajta óvszer is. Mostanában várom, hogy megjöjjön. Még nem állt be tökéletesen napra pontosan, de csak 1-2 napot szokott általában késni. Most viszont már vagy egy hete nem jött meg. Elképzelhető, hogy csak az év végi sulis stressz miatt késik ennyit, vagy bármi más okból? Vagy... terhes lettem. De nem hiszem, mert ma már kicsit nagyobb alul a hasam és fáj. És jön az a tipikus rossz közérzet, hogy nem jó a kedvem annyira. Szerintetek? Ja, és szüleim nem tudják, hogy már lefeküdtünk egymással. Kicsit régimódiak, és sajnos nem szoktunk beszélgetni ilyenekről. Azt hiszem elájulnának, ha odamennék hozzájuk azzal, hogy lehet terhes vagyok... Ezért inkább nem is mondom, mert lehet, hogy csak késik. (Remélem.) Felesleges lenne felizgatni őket.


2010. máj. 23. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Helyesen védekeztetek? Szerintem,csak késik.
2010. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt igy nem lehet megmondani , benne van a pakliban hogy terhes vagy. Az óvszer se véd 100% ban jól. Nőgyógyászhoz ha elmész ő biztosabbat fog mondani.
2010. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen... szóval én is remélem, hogy csak késik. :)
2010. máj. 23. 16:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!Ha megnyugszol lehet,hogy hamarabb megjön!
2010. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen lényegtelen kérdés,de: Hány éves vagy? Kérlek válaszolj rá,és őszintén,nagyon fontos lenne nekem!
2010. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem:\
2010. máj. 23. 16:22
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne annyira fontos? Amúgy 17.
2010. máj. 23. 16:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor csak privátban légyszíves! Tedd meg kérlek!
2010. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már válaszoltam :D De miért ilyen fontos?
2010. máj. 23. 16:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Jajj rendben :) Köszönöm! Azért volt fontos,mert ez a sztori nagyon hasonlított barátnőmére.Szóval ezzel most engem is alaposan megijesztettél :D De ha tényleg 17 éves vagyok akkor oké :) Amúgy ha mindig helyesen védekeztetek,gumi sem szakadt,akkor nem lehet gond. Ne aggódj szerintem hamarosan meg fog jönni! :) De ha mégsem,akkor csinálj tesztet. Ha negatív,akkor menj el nőgyógyászhoz.
2010. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!