Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte minden lány azt mondja hogy a magas fiúkat szereti mégis az utcán több esetben a pároknál a fiú (is) alacsony?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Mert más az elmélet és más a gyakorlat
2017. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Mert attól, hogy Mari leírja hogy neki a magas pasik jönnek be, és ő a 2 méter magas barátjával krúzol Szombathely utcáin, te simán láthatod Julit az alacsony pasijával Debrecenben sétálgatni.

Még mindig nem ugyanaz jön be minden nőnek.

2017. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden! lány mondja, hogy a magas fiúkat szereti.


Sosem ejtettem ki ilyet a számon, nem is fogok. Sosem kellene egy tőlem, sokkal magasabb férfi. Kényelmetlen, sok a hátránya is.


Az összes párom velem egymagasságú volt vagy max. 175 cm.


Kérlek, ne általánosítsatok már!

2017. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlen van ez így, csak te valamiért ezt veszed észre.
2017. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

odaírtam hogy szinte!

ha nem vonatkozik rád nem kell magadra venni

2017. aug. 3. 15:39
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Hát erről (is) megoszlanak a vélemények.


Nekem soha nem tetszett,ha egy férfi nàlam alacsonyabb vagy kb egy magas velem (163cm vagyok). A gimiben az osztàlyban a 4-dik legmagasabb voltam úgy,hogy a fiúkat is néztük. (26fős osztály volt)


Számomra a magas férfiak vonzóbbak, azok férfiasabbak, az az ami tetszik. Nem csak mondom, de tényleg csak nàlam magasabb férfi jöhetne szóba. 170-195cmig kb.



Le lehet pontozni törpök!



19/L

2017. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Én jobban szeretem ha magasabb nálam a fiú, de volt 196 cm-es barátom és kényelmetlen volt csókolózni például.

Megvolt az előnye és a hátránya is.

Aztán jártam velem egymagas fiúval is, most pedig 186 cm-es a párom.

Igazából jó ha magasabb, de nem ez alapján választok. Kb az utolsó szempontok között van és nem kizáró ok.

2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pedig általánosan a legtöbb lány úgy van vele, hogy NÁLA legyen magasabb, vagy EGYFORMÁK, aztán helloszia.
2017. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Költőnő? ***** válasza:
34%
Sosem hittem volna, hogy fél fejjel alacsonyabb kedvesem lesz, minimum egymagasak voltak mindig. Btw ha ideált kérdezel; nekem is magasabb volt az elképzelés mindig. Aztán jött a kedves és megszerettem. Magassarkút hanyagolom mellette, mert úgy már jó egy fej lenne a különbség, de amúgy meg pont leszarom. Így fogadtam el, így szeretem.
2017. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Én 180 magas vagyok (f), és egyetlen kapcsolatomban sem volt ez probléma. Szerintem a legtöbb csajnak épp elég, ha kb. 10 centivel magasabb nála a férfi.
2017. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!