Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar gyakrabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar gyakrabban találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akit kb 2 hónapja ismerek, eleinte csak chateltünk és 2 hete találkoztunk először, utána pedig most hétfőn. Mikor rákérdezett a következő talira, mondtam neki, hogy lehetne most hétvégén. Erre ő: szombaton nem jó, mert akkor piheni ki a pénteki melót(12 óra, oké, ezt megértem), vasárnapról lehet szó, ha hétfőn nem kell dolgoznia. Öm, én ezen csak pislogtam, mondom oké, akkor még megbeszéljük...nagyon kifogásszagú volt, nekem hetente-kéthetente egyszer talizni marha kevés. Annyira messze azért nem lakunk egymástól, 120 km.

2017. aug. 3. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert annyira nem erdekled.
2017. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy te, kislány? Mi abban a kifogás, hogy közli veled, hogy oké a tali vasárnap, de ha esetleg hétfőn dolgoznia kell mennie, akkor inkább legyen máskor.

B+, majd ha te is dolgozni jársz, akkor nem fogsz ilyenen fennakadni.

Plusz, 120 km, azért nem olyan közeli távolság! Ez erős távkapcsolat, szóval, ha nem tetszik ez az állapot, akkor lehet keresni másik pasit.


És te dolgozol, vagy csak vered a fenekedet a földhöz?

2017. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, de dolgoztam már én is, képzeld el, nekem soha nem okozott volna megerőltetést se munka, se suli után, hogy találkozzak valakivel, akivel járnék. Ennyi erővel egyik hétvégén se találkozzunk, mert utána munka?:D Mi ebben a logika? Szerintem #1-nek lesz igaza...
2017. aug. 3. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel akár a srácot is megkérdezhetted volna, ő legalább 100%-os választ tudna adni a feltett kérdésedre! :D
2017. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

és ezt miért nem neki adod elő? vagy jobban esik itt idegeneknek picsogni?

egyébként elmondom neked, hogy 120km kurvä sok, én csak 40km-t ingáztam mikor távkapcsolatban voltam, de az is kimerítő volt, még kocsival is.

tömegközlekedést meg hagyjuk is.

meg az sem mind1, hogy te mész hozzá, vagy elvárod hogy ő menjen hozzád az egyetlen szabadnapján.

gondolom nem dolgozol, és unatkozol, így könnyű pálcát törni a másik feje felett :)

2017. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt várnám, hogy ő jöjjön, félúton szoktunk találkozni, tehát nekem is pont akkora erőfeszítés. És írtam már, hogy dolgoztam én is, mellette simán utaztam 1 órát is az akkori páromhoz.
2017. aug. 3. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
De arra a kérdésre még mindig nem válaszoltál, hogy miért nem tőle kérdezed ezt meg, miért nekünk siránkozol?
2017. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, logikus, megkérdezem tőle, csak érdekelt mások véleménye is.
2017. aug. 3. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Miért érdekel mások véleménye?

Főleg egy olyan kérdésben, amire csak ő tud egyedül értelmes és elfogadható választ adni?

2017. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!