Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy házasság után megáll az élet?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat után jövő héten lesz az esküvőnk. Örülök neki, hiszen már tavaly előtt óta erre készülünk, gyűjtögetünk, mostanra önerőből sikerült egy szűk családira meg egy két hetes nászútra összegyűjteni.

Mégis az utóbbi néhány napban úgy érzem, én innentől már lehúzhatom a rolót, ´férjes asszony´, holott évek óta együtt élünk, csak épp nem volt papír róla.

Állandóan olyanok jutnak az eszembe, hogy én már nem leszek többet gyerek, tini se, fiatal se...Soha nem lesz már belém szerelmes senki, soha nem lesz randim, kb lassan megszűnök nő lenni. Jönnek a gyerekek idővel...

Voltak kapcsolataim korábban is, nem csak a párommal feküdtem le, nem arról van szó, hogy nem éltem volna ki magam, vagy ilyesmi. Nem akarok mással járni, mással lefeküdni meg aztán pláne nem tudnék.

Néha nézem a tükörben, vajon öregszem-e, de még mindig 18-20nak nézek ki, tehát még van pár fiatal évem.

A párom felvetette, hogy esküvő után belefoghatnánk a gyerekvállalásba, de én még nem akarok, előbb az egyetem legyen meg.

Anyukám 50 elmúlt, még mindig gyönyörű nő, 10-15 évet letagadhat. Szerinte ez nálam csak ilyen ideiglenes krízis, hamar elmúlik,ő máig nem érzi magát öregnek.

De mi van, ha nem?

23l


2017. aug. 3. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

Ha valahol nincs probléma, oda generálni kell, ugye? Különben tök üres lenne az élet.

Tipikus éretlen kislányos felfogás.

2017. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Beleugrasz egy házasságba, mikor még gyerek vagy!


Gratulálok, biztos hosszú életű lesz!

2017. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
ez azert van, mert tulporgettetek az eskuvot, a ceremoniat. pedig utana is van elet, sot, akkor kezdodik igazan!:)
2017. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Évek óta együtt élünk, nem tegnap költöztünk össze, nem tegnap kért meg, nem eszetlenül ugrok bele. Előtte egyedül is éltem (19 éves korom óta élek külön), tehát azt se lehet mondani, hogy azt nem próbáltam ki.
2017. aug. 3. 21:34
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

Te még nem nőttél fel egy házassághoz agyilag.

Az is nettó hülyeség, hogy a házasságkötésetek után te nem leszel nő, nem fogsz randizni, stb... Sajnos te is az a típusú feleség leszel, aki ezután nem csípi ki magát, nem dob fel egy kis sminket, nem vesz magassarkút, mert a férjének minek?! Csak ha elhagyod magad, utána ne gyere ide siránkozni, hogy az urad lelépett egy kívánatos húszévessel, miközben te éjjrl-nappal a rántást kavargattad melegítőben, szakadt pólóban, zsíros hajjal...

2017. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na, az nem én vagyok, utolsó. Meg is halnék, ha nem lehetnék igényes magamra. Hiszen mondom, együtt élünk évek óta, és nem kezdtem eligénytelenedni eljegyzés után se, hogy á, már úgy is enyém a pasi, lehet elhízni és tenni a külsőmre...Saját magamnak öltözök/sminkelek, mert így érzem jól magam
2017. aug. 3. 21:46
 7/18 A kérdező kommentje:

Szent isten, otthonra se vennék fel melegítőt, ne már.

Magassarkút (10cm és afelett) viszont eddig se hordtam hétköznap, mert nem bírja a lábam. Csak tudnám, hogy jön ez most ide...

2017. aug. 3. 21:49
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Evek ota egyutt eltek, 23 eves vagy, tehat boven nem mondhatjuk, hogy kielted magadat. En ket eve vagyok a parommal lassan es 26 multam nemreg de meg igy is korainak ereznem az eskuvot. Felelotlenul mentel bele. Ilyen idosen meg nem eskuvo meg gyereken kene gondolkodni.
2017. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

#7


", kb lassan megszűnök nő lenni."

Ez miért is fogalmazódott meg benned?


"Néha nézem a tükörben, vajon öregszem-e, de még mindig 18-20nak nézek ki, tehát még van pár fiatal évem. "

Miért rettegsz mániákusan attól, hogy megöregszel? Örülj neki, hogy ha megéred a tisztes öregkort, másnak még ez se adatik meg.


És túl sok a de mi van ha... sz..rság. Mondom én, ha nincs probléma, akkor generálunk és nemcsak egyet, hanem jó sokat.

Miért vagy ennyire paranoiás?

2017. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

És akkor mitől éli ki magát az ember? Hány pasival kellett volna lefeküdjek, 25-tel?

Sose voltam bulizós típus, megmondtam, hogy nekem nem az hiányzik, hogy minden hétvégén más dugjon a diszkó mosdójában, tizenévesen se volt erre igényem, most sincs.

Gyereket mint mondtam, egyelőre nem akarok, egyetemre járok még, be akarom fejezni, el akarok helyezkedni...

2017. aug. 3. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!