Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazán jó házasságot, és jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán jó házasságot, és jó kapcsolatot szeretnék. Hogyan találjam meg az igazi társam?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok.Gyakran az eszembejut,hogy milyen jó lenne ha most így este egy szép nőt látnék az ágyban aludni.Az is eszembejut,hogy milyen jó lenne látni egy kislányt aki az én gyermekem lennne,és alíg várná hogy hazajöjjek...Ezt szeretném ! De még nem találtam olyan nőt, akiben feltétel nélkül megtudnék bízni.Pedig nagyon szeretnék egy olyan nőt aki valóban komolyan veszi a szerelmet,és nő a nők között ! Olyat aki a földön jár,és egyenrangú félként tekint ahogyan én is őt.Most 2014.03.29.e van.Este 23:30.Ez a kérdés járt a fejemben.Hogyan találjam meg az igazi társamat ?

2014. márc. 29. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs rá recept. Én férfi vagyok és kétszer is elváltam, pedig először és másodszor is azt hittem, hogy megtaláltam az igazit. Aztán kiderült, hogy harmadszorra találtam meg, meg az is, hogy érdemes volt várni ezzel, meg le kellett vonni a tanulságokat a korábbi esetekről. Azt hiszem, le is vontam. 20 éve élek mintaházasságban. És ezen már nyilván nem is akarok változtatni.
2014. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nő vagyok, és hasonlók az elvárásaim mint neked. De ahogy körbenézek, senki olyan potenciális ember akihez szívesen hozzámennék.

Remélem, hamarosan megtalálom a párom.

23N

2014. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

egy ronda kövér nőt keress, az komolyan fogja venni a szerelmet

online társkeresők tele vannak velük

2014. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

"így este egy szép nőt látnék az ágyban aludni"

"jó lenne látni egy kislányt aki az én gyermekem lennne,és alíg várná hogy hazajöjjek."

"nő a nők között"


Akkor ne csak a külsőség számítson.

Milyen belső értékek számítanak neked?

2014. márc. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyenek nagy elvárásaid akkor megtalálod.
2014. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Még valamit hozzátennék, élettapasztalat. Én vagyok az első hozzászóló és idősebb vagyok nálad. A fiatal férfiak általában mind az hiszik - én is hajlamos voltam rá - hogy az ember szerelemből házasodik, egyszer csak meglát egy szép nőt, beleszeret. és hopp, az lesz a felesége. Ez olyan kis regényszagú dolog, de a valósághoz nem sok köze van. A valóságban a szerelem is egy szép dolog, meg egy elérendő állapot és cél az életben, meg a házasság is lehet az. De a kettő nem feltétlenül fedi egymást. Ha szerelemből nősül az ember, nem tud mérlegelni, nem lát túl a pillanatnyi állapotán. Ha józanul nősülsz, az sokkal tartósabb és eredményesebb lehet. Remélem, segítettem.
2014. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os azt mondod szerelem nėlkül kell házasodni?
2014. márc. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

1. Ha szép nőt veszel el, akkor állandóan ott fognak lebzselni körülötte úton-útfélén a pasasok, és szexuális ajánlatokkal ostromolják.

Vagyis esélyes, hogy előbb-utóbb megcsal.


2. Ha viszont elveszel egy randa kövér nőt, az meg állandóan önmagának akarja bebizonyítani, hogy milyen sok pasasnak ő is bejön.

Vagyis esélyes, hogy előbb-utóbb ő is megcsal.


3. Vagyis legjobb, ha b u z i maradsz...

:)

2014. márc. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez már elég első lépésnek :) Tudod mit akarsz.

Légy nyitott a szerelemre. Nyisd ki a szemed! Vedd észre a lehetőséget! Légy rugalmas gondolkodású! Nincs tökéletes csak tökéletesen passzoló. Neked is van hibád neki is lesz.

Küzdj az álmodért! Tegyél érte! Nem talál meg csak ha elé mész és integetsz : itt vagyok szerelem.

A szép nő azért szép mert szereted. Feküdhet melleted bármilyen barbi vagy model. De ha nincs rendben lelkileg, agyilag = üresfelyű, érzéketlen, uncsi, buta. Akkor fujhatod.

Járj a földön! Sok sikert!

26L

2014. márc. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataim.Volt akit szerettem barnaszemű,barnahajú nő volt gazella alkat bevonultam 1996-ban katonának összejött mással.Volt egy másik akit szerettem rosszat választott,és gyereke született attól aki nem becsülte őt.Utánna kapkodott utánnam,de én azt akartam hogy tőlem legyen gyereke.Volt olyan is hogy apám is azt mondta válaszak egy kevésbé szép nőt.Volt is egy ilyen kis vörös aki rajongott értem.Na mondom egy próba még nem házasság.Minden amit elmondtam neki azt tovább mondta...Nem állt meg benne a szó.Volt egy másik akit az interneten ismertem meg,annak volt egy 4éves kislánya is.Eljött hozzám,ezt furcsállottam,és azt is hogy senki sem hívta.Csak a barátnője a megérkezése után.Házas volt azt mondta be van adva a válóper,de amikor hozzá költöztem akkor derültki,hogy erről nincsen papír.És azt akarta,hogy ne legyek ott amikor a férje jön.Á mondom ez így nem működik.Én nem akarok egy titkos szerető lenni,sem gyáva kutya ! Beszélni akarok a férjeddel.Úgy csinált mintha telefonálgatna,és húzta az időt,nem tudtam beszélgetni a férjével,így eljöttem.Szerintem távoltartási végzést akar a férje ellen,úgy hogy ő,és én összeugrunk.De mivel ezt éreztem,és a gyerek előtt nem akartam sem vitát,sem verekedést így eljöttem.A kislánya apjaként elfogadott,szeretett,bízott hozzám.Talán azt az érzést szeretném újra érezni,hogy fontos vagyok egy kisgyermeknek.Annyira jó volt az az érzés akkor hogy lányom lehetne,és gondoskodhatnék róla.Szeretet éhes volt az a kislány ! Szerettem volna az az apa lenni aki pótolja ezt az űrt.Az ő annya teltebb nő volt.nem kövér,és nem is sovány.Idomos szép alkata volt.De nem volt őszinte úgy mit én ! Pedig én mindent feladtam értük.Amiután ennek vége lett.Volt egy ismerősöm a család barátja lány,aki két házzal arrább nőtt fel,és terhes volt.A pasi elhagyta,én mellé álltam hogy ne zaklassák,ne vetéljen el.Meg született a kisfia egy barátnőjével közösen megleptük egy kis mikulással,ő nem értékelte ezt.A mikulás méretén,és értékén zúgolódott.A baránője mondta hogy had mondja el hogy ő csempészte a postaládába az én kérésemre,hogy tudja hogy van aki gondol a gyermekére.UUtánna közöltem vele hogy az én ötletem volt,és elmondtam hogy a barátnője tette oda.A barátnője jobban átérezte ezt mint ő.Aztán közöltem vele hogy szeretem.Talán a gyerek miatt.De ő ezt nem értékelte.Aztán úgy volt hogy ne lássuk egymást,ha anyámhoz jönne akkor szóljon előtte pl sms-ben és én elmegyek itthonról,mert kín látnom.De csak jött, bejelentés nélkül gyerekkel.Ezt megtette párszor aztán egyszer jött titokban végül köszönés nélkül elköltöztek.Pedig anyámtól sokszor kapott tanácsot a gyermek nevelésben.Az ő szülei elváltak ! Aztán volt egy 16éves lány aki erről tudott.Tudta,hogy mit éreztem.Őszintén átérezte.Állandóan a keresztnevemen hívott és felnézett rám.Ő is idomosabb nő volt.De mivel túl fiatal volt hozzám azt mondtam neki hogy egy másik nőt szeretek.Pedug őt szerettem,csak a korkülönbbség miatt mondtam ezt.Akkor voltam 33éves,ő meg 16.Azóta az este óta nem köszön nekem.Volt hogy elmentem a sógorához mobiltelefonhoz fülhgallgatóért, mindenki köszönt, de ez a lány nem.Szóval ennyi minden után jó lenne már egy komoly nő.
2014. márc. 30. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!