Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt 40-50 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 40-50 körüli férfiak, akik egyedülállóak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban - ahogy a kérdésemben is látszik - 40-50 körüli férfiakhoz szólna a kérdésem, akiknek nincs párjuk. Mióta vagytok egyedül és miért alakult így? Boldgok vagytok így, vagy rossz a magány?

Illetve ha vannak olyanok, akik ismernek ilyen egyedülálló férfit, mit tudnak róla, miért alakult így az élete? Boldog vagy magányos?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 22. 19:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És kihagytam, hogy a szexet hogyan oldjátok meg? Alkalmi, esetleg prosti? Vagy csak önkielégítéssel?
2017. júl. 22. 19:54
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyent szomszédom is ilyen, soha nem volt nője, alkoholista 50-es csak a kocsmába jár el ennyi az élete, mivel rokkant nyugdíjas, de semmi baja nincs amúgy. Ő csak a piának él, nem hinném, hogy bzi amúgy csak az italt jobban szereti mindennél.
2017. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Sokan 50 körül már azért vannak egyedül, mert nem akarnak a nem működő házasságukban/párkapcsolatukban szívni. Ilyenkor már aki elvált az sem szakítja meg többnyire teljesen a párkapcsolatát ha van egy kis esze. Sokan fenntarják a szeretői státuszt az asszonnyal és persze egyéb kapcsolatokat is hajtanak, mert ez a legjobb időszak a nőzésre. Akiket én ismerek, azok klasszul megvannak és nem magányosak. El is köteleznék magukat de sok elvárásuk van, ha kicsit is odafigyelnek magukra, akkor sem az önki sem a posti nem játszik, mert elég jelentkező van szexre. Ez mondjuk az én tapasztalatom, biztos sok más verzió is van.
2017. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyik haverom 49 éves, egyedül él. Borzasztó magányos.
2017. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
54 éves vagyok,4 éve magányos. Rossz egyedül. Csalt a feleségem évekig,a végén el is hagyott. A szexet megoldom a munkatársam nejével néha
2017. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkitől az eddig válaszokat!


#4: És a 49 éves haverodnak miért alakult így az élete, mióta van egyedül?

2017. júl. 22. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Régóta.Fiatalon elvált,aztán volt egy élettársa,született egy lánya.Külön mentek,azóta (kb 10 éve) egyedül él.Van/volt nője,de nem költözött össze senkivel.(Féltékeny típus,nem lehet elviselni)
2017. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja értem, köszi #4-es a pontosítást!


Én nem kifejezetten arra gondoltam, hogy valaki egyedül él, hanem hogy nincs is abszolút senkije...

2017. júl. 22. 20:49
 9/13 dickblood válasza:
Én nem vagyok" egyedül".És közben mégis.Az exemmel élek a közös lakásban. Az amúgy átlagosnak mondható szex egyre ritkább lett, lakásvásárlás után közölte elege van a szexből nem érdekli,csináljak amit akarok.A közös lakás felszámolása lehetetlen.A hitelt fizetni kell.Egymást kivásárolni nem tudjuk.Az utcán mégsem élhetek.Ennek lassan tíz éve. Együtt szoktunk csinálni mindent csak épp szex nincs.Nagyon nem jó ez így de nincs más választásom. Próbáltam csajozni,neten ismerkedni de semmi.Még beszélgertni sincs kedve senkinek, nem hogy mást csinálni. A régi barátok eltüntek, senki még egy üzenetet sem küld.Szóval baromi szar!Sokszor vágyom a halálra,hogy végre szabad legyek. A szex csak önkielégítés.Prostik kizárva,azoknak csak a pénz kell. Hát röviden ennyi,egy negyvenes pasi története.
2017. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Köszi az őszinte választ Tőled is! Kitartást kívánok, és remélem, hogy megoldódnak a problémáid!!
2017. júl. 22. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!