Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kínos lenne? Mit gondolnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kínos lenne? Mit gondolnál férfiként az alábbi szituációról?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, sok olyan normális férfi van, akik nem merik leszólítani a nőket az utcán. Engem is leginkább a bunkók találnak meg, akikre nem vagyok kíváncsi.


Viszont egy-egy, utcán megpillantott, karakteres arc eléggé magával tud ragadni ahhoz, hogy egy randiról kezdjek fantáziálni, és sokszor elképzelem, hogy leszólítom az illetőt. Nem köntörfalaznék, mert azt akkor is utálom, ha velem csinálják, hanem csak elmondanám, hogy megtetszett, és ha éppen szingli, és én is szimpatikus vagyok, akkor mi lenne, ha egyszer meginnánk valamit?


Nagyon szörnyen hangzik? Dögös egyáltalán nem vagyok, max átlagosnak mondanám a kinézetem. (Mondjuk így elképzelhető, hogy kevésbé gyanakodnának az "áldozataim" kandi kamerára, ami sokat segítene. :D)


26N


2017. aug. 4. 12:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szívesen kérdező, nem akarok ismerkedni, a korhatárt nem azért kérdeztem :D

Gondoltam a 32 felettiekkel jobban jársz, azok felfogják mit szeretnél.

2017. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma, kérdező. Próbáld meg. Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan férfi, aki örömmel fogadja a közeledésedet.
2017. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ó, akkor sajnálom, nem akartam beképzeltnek tűnni. :O Köszi a tanácsod.
2017. aug. 4. 13:21
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi, András. :) Tényleg ki kell most már próbálnom.
2017. aug. 4. 13:22
 15/18 AchromaticSmarties ***** válasza:
Nekem tetszene, csak azt gondolnám, hogy ez valami prank.
2017. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15-tel értek egyet.


Egyből hunyorítanék, és ilyen gyanakodó fejjel néznék a lányra, hogy... "Te most ugratsz? Mi a fene? Hmm... hát jó. Ha megadod a számod, akkor felhívlak."


De én nem hiszem, hogy megadnám a számom egyből, mert tartanék attól, hogy valami átverésbe keveredtem.

Annak ellenére, hogy sok lánnyal volt már dolgom, sok ismerősöm, és sok barátom van... mégis fura. Ilyet, hogy egy lány leszólít engem az utcán, még csak 1-2 alkalommal tapasztaltam, és akkor is furcsák voltak és kétségbe esett lányok. HA egy teljesen normális és csinos lány szólítana le, akkor keresném, hogy hol a buktató, mert a valóéletben ilyen nincs... legalábbis az esélye konvergál a nullához :/


DE persze csak én vagyok bizalmatlan, mert az alap bűnöm a félelem.

Másban talán fel se merül ez :)

2017. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet, hogy furcsának tünne hirtelen, de ha szimpatikus a lány akkor bele mennék.
2017. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Részemről semmi akadálya nem lenne, bejönne a dolog.
2017. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!