Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a Tinder,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszélyes a Tinder, hogy mondjuk megadom azt, hogy hol lakom meg esetleg a Whatsapp elérhetőségemet?

Figyelt kérdés

Van rá esély, hogy összefutunk és számon kér? Vagy leszólít az utcán? Mindenkinek visszaszoktam írni, legalább a sziára. De aztán szoktam kamuzni is, hogy hol lakom, nehogy találkozni akarjon.

Vagycsak rámegyek a szétválásra, ha mégsem megyek el a találkozóra.


2017. aug. 4. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek is tinderezel ha nem akarsz ott senkivel megismerkedni...?
2017. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egyértelműen szelektálnék. Akivel nem szeretnél ismerkedni azt hagyd, akivel szeretnél annak szavazz bizalmat csak.
2017. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon veszélyes.Azonnal töröld le.Szerencsére úgyis csak megbeszélt találkozók szó nélküli kihagyására használod így nem veszítesz semmit,a nem paranoid elmebetegek akik ismerkedni vannak fent viszont csak nyernek az eltűnéseddel.
2017. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt akivel találkoztam is.

De volt, hogy megtaláltam Facebookon, hogy felesége van, szóval szétválás.

De csak nem állít le egyik sem az utcán.

Meg hát volt, hogy közben meggondoltam magam...

Nem a legelegánsabb, tudom.

2017. aug. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!