Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rámásszak? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rámásszak? Vagy ne másszak?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatban vagyok.Két hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését.Igaziból azóta szinte egyfolytában sexelnék.Igaz hogy sűrübbé vált a sex a kapcsolatunkban,van hogy napi kettő,van hogy egy vagy két nap kimarad.Viszont én nem tudom mi történt velem,de alig birom tűrtőztetni magam.Tudom hogy párom nagyon elfárad munka után.Elég nehéz összehozni az együttléteket idő hiányában is.Legszivesebben sokszor ráugranék,csak félek,hogy tényleg túl fáradt,és hogy túl sok lesz...Szerintetek mindig kezdeményezzem ha akarom,vagy inkább tűrtőztessem magam?
2017. aug. 4. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, akkor kezdeményezz. Ha ő meg tényleg nem akarja, akkor meg majd arrébbtesz.
2017. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem ártana néha türtőztetni magad, nem vagy állat, hogy az ösztöneid vezéreljenek, másra is gondolhatnál, nemcsak saját magadra. Ha nagyon szexelhetnéked támad, akkor elégítsd ki saját magad.


Biztos a gyógyszer abbahagyása felszabadított benned valamit.

2017. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer általában libidócsökkenést okoz, így ezért lehet, hogy most jobban kívánod mint a gyógyszer alatt. Szerintem nyugodtan próbálkozz be, max ha nem akarja akkor úgyis mondja majd.
2017. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb: beszéld ezt meg Vele. Elmondod,hogy Te mennyire vágysz rá, de tudomásul veszed ha Neki nincs kedve pont akkor hozzá, mondja ezt meg nyugodtan Neked.


Erről eddig nem beszéltetek?

2017. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De igen beszèltünk róla.Sűrűsödtek is az együttlétek.De nem akarom,hogy emiatt pl.frusztrálva érezze magát.Vagy pl.túl erőszakosan nyomuljak...és ezzel további problémákat idézzek elő.Én meg nem tudom,hogy egy adott szituban pl.tegyem vagy ne tegyem.Ezért próbálok mértéket tartani.Jelen pillanatban képes lennék emiatt pl.minden nap fél órával előbb kellni...stb.Azért lehet ez is durva....már.Sokszor én is fáradt vagyok,de annyira sosem...

Gyógyszer szedése nélkül ez az állapot így fog maradni?

2017. aug. 4. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ahogy érzed. Max elmondja,hogy tényleg fáradt. Bár férfi ritkán utasít vissza szexet.

Hány évesek vagytok?

2017. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ismerem, amikor leraktam a fogamzásgátlót 3 év után, kb. az utcán bárkire rámásztam volna... :D

Kicsit uralkodj magadon, végezz több önkielégítést, mert ha sokat traktálod vele, egy idő után kontra produktív lesz és elutasíthat, mert nyomást érez.

2017. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.Több mint 11 éve vagyunk együtt,van egy gyerkőcünk.30as éveinkbe járunk. Utolsónak:Igen pont átérzed ami most aggaszt.Azt azért nem akarom.Nem tudom mennyi az elég neki.És mivel tudom most én változtam,nem akarok ezzel elrontani mindent.

Nálad mennyi ideig tartott ez az állapot ,miután letetted a gyógyszert?

2017. aug. 4. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 1 hónap, amire visszaállt az egyensúly az agyamban meg a háztartásban, bár akkor én szingli voltam, ilyen jellegű gond nem volt. Beszélj vele róla, tisztázzátok le, hogy bátran utasítson vissza ha neki sok, cserébe te meg próbálkozz. Hátha 🙂
2017. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!