Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem, vagy mi? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy mi? Hogyan masszak ki ebbol?

Figyelt kérdés
regota tart mar a dolog, de az utobbi idoben eluralkodott rajtam. evek ota tetszik egy pasi, es tudom, hogy regebben en is bejottem neki. Szoval az utobbi idoben semmi sem erdekel, se az egyetem, semmi. Mindig azon jar az egyam, hogy hova mehetnek, ahol o is ott van; tudom, hogy fontos szamara a kinezet, ezert szinte minden nap a butikokat jarom, hogy hatha talalok valami ruhat, ami szexi, ezeltal pedig imponalhatok neki. Kepes vagyok az utolso fillereimet is ruhakra, parfumre, sminkcuccokra kolteni, csupan azert, hogy vegre megint felfigyeljen ram.
2014. máj. 17. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod vele felvenni valahogyan a kapcsolatot?Telefon esetleg?Fb?
2014. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennél, azt tudnád hidd el. :) Csak azért vágyódsz utána ennyire, mert leszar téged. Ez csak azt bizonyítja, hogy tipikus nő vagy. Ennyi
2014. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oszinten szolva, en ugy erzem, hogy szeretem ok, hogy o az igazi. Nincs olyan fel ora, hogy ne gonolnek ra, lefekves elott, felkeles utan, o a legelso, akire gondolok...

Megvan fb-on a barataim kozott, de mindig mobilrol van fenn, illetve nem mernek rairni, hiszed tudom, hogy ugyis valamikor osszefutunk majd es en fogom magam kellemetlenul erezni.

2014. máj. 17. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyisd ki a szemed mert nem látsz más fiukat csak ezt az egyet és ez a vásárlásgatás egy olyan rossz szokásoddá válhat hogy az fog majd csak örömöt okozni .Biztos rengeteg ruhád van már amit egyszer se vettél fel azota se
2014. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnalom, de en arrol nem tehetek, hogy szamomra, csak o a egyeduli ferfi, aki letezik.
2014. máj. 17. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha nem érdeklődik irántad és semmi se történik akkor elmennek az évek akkor ott álsz egyedül üres pénztárcával és sajnálod magad hogy hogy lehettèl ennyire hülye .Már most évekóta vársz a pillanatra hogy észrevegyen ..
2014. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elejen kozeledett felem, de meg nagyon fiatal voltam, es feltem, kihasznalna, ezert meg az eselyt se adtam meg neki. Azota rengetegszer van, hogy azon kapom, mintha engem nezne, de ha ranezek, rogton elkapja a tekintetet.
2014. máj. 17. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor probálj vele kontaktusba lépni .Egy érdekelne hogy hogy közeledett régen ?
2014. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy belé.:) Lehet, hogy úgy tűnik, hogy nem érdekled, de lehet, hogy ő pontosan úgy van veled, mint te vele. Lehet ő sem tudja, hogy tetszik neked, plusz mivel egyszer már leráztad, nem akar kezdeményezni. Légy természetes, és a legfontosabb, hogy HIGGY a dologban, mert az már félsiker. Mivel már elég idős vagy hozzá, próbálj meg nyitni felé.
2014. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!