Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a jelek utalhatnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek utalhatnak arra, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm elhívott strandra, már többször is meghívott kajálni, fizetett is helyettem, és ha közös helyiségben kell lennünk, képes 2 órán át beszélni velem/nekem.

Ez lehet baráti közeledés is,nem? Pl.ha csak kedvel és van közös téma


2017. aug. 4. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátsàgot nem hiszem hogy akar. Inkàbb kapcsolatban gondolkodik.
2017. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megakar dugni, azért szponzorál mindent neked...
2017. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Ez nem csak barátság :)
2017. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűnek tartom, hogy többet akar ő barátságnál.
2017. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem teszi egyértelműbbé? Mert csak mosolygunk egymásra már hetek óta, meg sok időt töltünk együtt, de nem kezdeményezett még pl. semmiféle testi kontaktust. Nekem fel sem tűnt, hogy tetszhetek neki, csak mondták egy páran, meg sejtettem én is, de én általában ilyenkor úgy vagyok vele, hogy biztos én értem félre és csak haverkodik meg kedvel, mint embert :D
2017. aug. 4. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félénk típus. Azt is megteheted, hogy néha hozzáérsz. Megérinted a kezét, a vállát. Ezzel jelezve neki, hogy szimpatikus neked. Lehet, hogy nem tud róla.
2017. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet,hogy csak bátorítás kell neki.
2017. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!