Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a párod nem fizetné ki az eljegyzési gyűrű ráfizetést?

Figyelt kérdés
Amit kaptam tőle nagy lett, de nem lehetett kicsinyíteni így választanom kellett másikat. Nem tudtam előre hogy mennyibe fog kerülni, 7700 Ft-al többe került. Kifizettem, aztán elmeséltem a páromnak is, azt mondta nem tudja oda adni a pénzt utána meg morcoskodott.. Azt sem mondta hogy majd ekkor vagy akkor. Tudom hogy mostanában szűkölködik, de mindennapos sörözésre telik. Ezért is bosszant a dolog, meg hát.. elég ciki nekem hogy nem csak tőle van, így is rosszul érzem magam hogy többe került. De azért azt nem gondoltam volna hogy így reagál.
2017. aug. 4. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Jezusom! Almaid millios eskuvojet mibol fogjatok fizetni, ha 7000 Ft is problemat okoz? Evek ota boldog hazassagban elek, pedig nem volt eljegyzesi gyurum. Sot meg lagzink sem volt. A hazassag nem a kulsosegektol lesz jo.
2017. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért bátor dolog hozzámenni egy olyanhoz, aki szűkölködik, de ahelyett, hogy spórolna, piálásra költ MINDENNAP.

Egyébként a gyűrűt is úgy kellett volna cseréltetni, hogy mindketten ott vagytok.


21/L

2017. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a gyűrű ára, örültem neki és kész, de sajnos nagy lett és cseréltetni kellett. Ami szerintem olcsóbb lett volna az meg nem tetszett, ezt pedig úgy választ az ember hogy örökre megmarad, és remélhetőleg egyszer kap ilyet egy nő. :(
2017. aug. 4. 18:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és ő mondta hogy menjek egyedül mert ő dolgozik, de már akkor mondta hogy vigyek magammal pénzt is. Fel sem tűnt.
2017. aug. 4. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazi főnyeremény a párod. Nincs pénze, de mindennap piál.
2017. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ugy erzi, hogy megadta a kihisztizett eljegyzesi gyurut, most vegre lazithat es ihat par sort. Szep kis hazassag lesz ebbol.
2017. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már most a sörözést hánytorgatod fel? Jobban jársz ha hozzá sem mégy feleségül! :D
2017. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te jóóóó ég!!! Ilyeneken szrakodtok, 7-8k kifizetés megterhelő, alkoholista az illető, de össze akartok házasodni vazz... remélem gyerek nem lesz
2017. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!