Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek, hogy anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomszi 21 kérdése:

SOS! Mit tegyek, hogy anyám meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja anyum megismerkedet egy társkeresö internetes oldalon egy Angliai gazdag csávoval ,messengeren és telefonon beszélnek és arra jutottak,hhogy a csávó kiakkarja vinni magával anyumat és a három kistesomat.De én nem bizom benne csak ugy egy gazdag komának nem kell egy háromgyerekes cssaládanya és ilyen gyorsan nem lehet szerelmesnek lenni. Probáltam lebeszélni,hogy ez nem jó ötlet nehogy véletlen rosszul süljön el de nem halgat rám.Magyarország és Anglia közötti táv nem kicsi ha történe valami nem tudnák ugrani,hogy segitsek nekik. Nagyon féltem a tesoimat.Mit tegyek.
2017. aug. 5. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele, hogy egy nőben legyen már annyi tartás, hogy nem​ ugrik első füttyre és nem rohan helybe, mint valami call girl!

Előbb a pasas utazzon ide hozzá, és ismerje meg! Nyár van, millió angol turista idetalál. Ennek meg pénze is van utazni.

Egy hetet lakjon nála, nyaraljon, csináljanak programokat, strandoljanak, stb.

Közben figyeljen oda, hogy a kicsi gyerekekkel egyáltalán szót ért-e. Ugyanis az ő életüket nincs joga tönkre tenni akkor se, ha az új kuki aranyból van!


Valószínűleg a pasas nem fog jönni. Ebből is látszik majd, hogy milyen "komolyak" a szándékai.

A helyedben attól tartanék, hogy nem anyu a célpont, hanem a kicsi gyerekek!!!


Egyébként meg a gyámügynek szólj, hogy ki akar vinni külföldre három kiskorút. Nem olyan könnyű az!

2017. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ide utazik 2 hét mulva álitólag és itt tölt egy hetet és aszt mondta anyumnak,hogy addig elintéznek minden szükséges papirmunkát és egyebeket. Aszt mondta anyumnak,hogy neki is volt családja de autobalesetben meghaltak és a testvére is nemrég halt meg és teljesen egyedül van ezért keres társat.Én nem cáfolom meg mert valoban van olyan ,hogy elvesziti valaki minden családtagját,de ez akkor is tul kockázatos.
2017. aug. 5. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Te is nézd meg magadnak a figurát mikor ide jön. Látatlanban ne ítélj meg senkit!


Utána meg iratkozz be helyesírásra...

MegismerkedeTT

TárskeresŐ

CsávÓ

Ki akarja

kistesÓ

Úgy

PrÓbáltam

Hallgat

a vesszőhasználatról a következő órán lesz szó.

2017. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudok róla,hogy helytelenül írtam .Jártam iskolába csak fontosabb volt a kérdés mint a helyesírás .Elnézést kérek.
2017. aug. 5. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak rokonok, akiket be tudsz vonni még? Ha jogos az aggályod, kéne még rokonság melléd, hogy észhez térítsétek!
2017. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már próbáltam de így sem hallgat ránk . Majd még próbálkozom. Ha nem jutok dűlőre vele marad a hivatalos út.Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat .
2017. aug. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!