Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyamatosan az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám folyamatosan az exemmel smúzol, hogyan tudnék hatni rá, hogy fejezze be?

Figyelt kérdés

Már kb 3 éve vége van a kapcsolatommal az exemmel... Amikor együtt voltunk, anyám ki nem állhatta, nagyon is! Mikor vége lett a kapcsolatnak, anya elkezdett spanolni vele a fb-n, kommentelget a képeihez, likolgatja és még taggelgeti is ide-oda...

A jelenlegi párommal alig kommunikál, kb semmi kontaktja nincs és kicsit távolságtartónak érzem őt vele...!!!

Engem ez nagyon nagyon zavart és zavar a mai napig! Próbáltam már beszélni vele ez ügyben, de hiába! Azt mondja hogy ez tőlem teljesen független és ő kedveli az exem (nekem meg mondja hogy milyen buta és egyszerű fiú)! A jelenlegi párommal a közös jövőnket tervezzük, viszont anyám a múltammal többet foglalkozik, mint a jelenemmel....


Egy 25 éves kétségbeesett lány


2017. júl. 16. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon is bejön neki az exed !
2017. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kétségbe vagy esve, még tényleg fel kell nőjj.
2017. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nőj*
2017. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fura édesanyád van... Először utálta az exed, most meg haverkodik vele, a jelenlegit sem bírja... vele szakítanál, azzal is haverkodna?! Ilyen anya mellett szerintem én elköltöznék és lehet egy ideig beszüntetném vele a kapcsolattartást. Lehet kicsit észbe kap, hogy a hülyesége miatt elveszti a lányát!
2017. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Anyád és exed is felnőtt emberek. Semmi közöd hozzá, hogy faszén mit beszélgettnek.
2017. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!