Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Meddig tartott a leghoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meddig tartott a leghosszabb udvarlásotok?

Figyelt kérdés
És ha nehéz bevenni a várat, akkor mi motivál titeket arra, hogy ilyen sokáig bírjátok?
2010. máj. 23. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont az, hogy nehéz bevenni.
2010. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A leghosszabb udvarlásom összefonódik a legrövidebb kapcsolatommal. :D


Fél év volt, mire bevettük a várat, de miután tudtam, hogy a kincstár üres, ezért bevétel után tovább is álltam kis csapatommal. A motiváció csak az újabb győzelem volt.


20F

2010. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 0688 ***** válasza:
1 hét.
2010. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem még jelenleg is tart, több mint 1,5 éve udvarolok a kiszemelt nőnek, de eddig nem sikerült meghódítani. Ezt embere válogatja amúgy is! Valaki már az 5-dik randin lemond az általa választott hölgyről, de én hiszek benne, hogy sikerülhet! Lehet szánalmasnak hangzik, de ez van!
2010. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nekem még jelenleg is tart, több mint 1,5 éve udvarolok a kiszemelt nőnek, de eddig nem sikerült meghódítani. Ezt embere válogatja amúgy is! Valaki már az 5-dik randin lemond az általa választott hölgyről, de én hiszek benne, hogy sikerülhet! Lehet szánalmasnak hangzik, de ez van!"


Nem hangzik szánalmasnak, ha hiszed, hogy lehet eredménye. :) De ez amúgy konkrétan mit jelent? Mert olyan szép olvasgatni azt a rövid szót, hogy "udvarlás", de mit is értünk ez alatt? Te pl. miket csinálsz, konkrétan másfél éve?

2010. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 és fél hét, de am télleg az a legjobb mikor sokáig huzzák az agyam, de persze ne nagyon nagyon sokáig hanem közepesen sokáig :D.

19/F

2010. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Például: valentin napon házhoz küldtem a virágot, bókolok neki ahányszor csak tudok és nagyon gyakran meglepem őt valami aprósággal! Néha eljárunk sétálni, voltunk párszor meginni egy sört és egyszer elmentünk moziba is!Születésnap és névnapján alap, hogy ajándékot veszek neki! Táncoltunk hóesésben, jéghidegben! Valamint még gitároztam is neki! Azt hiszem ez minden!
2010. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jóhetsz hozzám is utolsó! XD Najó, csak viccelek. :) De nagyon kedves amit csinálsz. Sok sikert! :)

21/Leányzó

2010. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 hónap.Akkoriban fejeztem be a csajozós korszakomat,és a kiszemeltem ártatlan szűz volt.Megérte 5 éve csak az enyém.
2010. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem 7 évig udvarolt egy fiú :D de csak barátok lettünk
2010. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!