Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belőle?

Figyelt kérdés

Több mint 3 és fél éve vagyunk együtt. Eddig nem volt semmi baj, mindig tudtam, hogy szeretem és ő is szeret engem. Fél éve úgy döntöttünk, hogy kisbabát szeretnénk de még nem jött össze és már azon gondolkozom, hogy talán nem véletlen. Hetek óta máshogy érzem kettőnk között a kapcsolatot, sokszor gondolok arra, hogy talán nem egymás mellett van a helyünk. De nem tudom, hogy miért, nem adott rá okot sose. Ő most is ugyanúgy szeret. Állandóan puszilgat, ölelget meg minden és nekem kicsit rosszul esik, hogy én már nem tudom ugyanezt visszaadni neki őszintén. Néhány hónapja még azt gondoltam, hogy minél régebb óta vagyunk együtt annál erősebb közöttünk a kapcsolat mert úgy néztem rá mint még soha. Ránéztem és arra gondoltam, hogy nekem más nem kell és tökéletesnek láttam. Úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok és ilyet az elején nem nagyon éreztem. Most meg megváltoztak a dolgok.

Mondjuk ennek talán van egyetlen egy oka. Mégpedig az, hogy úgy érzem keveset törődik velem. Tudom, hogy sok dolga van de például már régóta szinte fel se hív napközben, facebookon is csak este ír, hétköznap néha beugrik hozzám munka közben de az 10-15 perc. Hétvégén meg az otthoni dolgait csinálja. Rám meg alig jut idő. De hiába mondom neki, nem akar róla tudomást venni és igazából nem is várom és tőle, hogy hagyja a munkáit mert helyette senki nem fogja megcsinálni, én meg segíteni nem tudok benne. Már lassan szeretnénk összeköltözni de nem jön ki a lépés, pedig már én is szeretnék önállósodni. Eddig minden jó volt most meg teljesen rosszul érzem magam attól, hogy mi van ha kiszerettem belőle?! Meg ez a gyerek téma is... Nagyon szeretnék gyereket és mindig ezt vártuk, hogy végre próbálkozhassunk is de most azon töröm a fejem, hogy vajon mit szólna hozzá ha megbeszélném vele, hogy egylőre hagyjuk... nagyon rosszul érintené :(


Nem tudom, hogy ez csak egy hullám vagy tényleg eltávolodtam tőle... Nem akarok eltávolodni de megjátszani se akarom az érzéseimet.


2017. aug. 6. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a valamire a legnagyobb hulyeseg lenne gyereket vallalni. Egyutt sem eltek meg, de rogton gyerekkel...
2017. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,hova akartok ti gyereket,amikor együtt se éltek,ki se próbáltátok milyen lenne ? Ráadásul szinte nem is találkoztok.. jól érzed,ez miatt eltávolodtál tőle.Keress olyat aki elég időt tud rád szakítani,és figyel rád,vagy maradj benne a mostaniban,aminek nem sok értelme van így..Miért nem költöztök össze,mi az oka ?
2017. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Együtt sem éltek, hogy akartok erre kisbabát?
2017. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy előttem is írták, fontos lenne az együttélés a gyerekvállalás előtt. Ha ez megtörtént és működik, jöhet a gyerek.
2017. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eltávolodtál tőle, ami normális.


Egy idő után mindenkinél elmúlik a szerelem. Akkor már csak a szeretet-kötődés tartja egyben a kapcsolatokat.


Ápolni kell! Közösen!

2017. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!