Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Csak barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok? Csak barátságra, vagy még annyi sem?

Figyelt kérdés
Van egy nő a munkahelyemen, akivel beszélgetünk, és munkán kívül is találkozunk. Többször voltunk moziban, sétálni. Mondta, hogy sajnos lelki eredetű betegsége van. Engedte, hogy mindig simogassam, öleljem és pusziljam a vállát, arcát. De mondta, hogy barátilag jobb lenne neki talizgatni. Tegnap voltunk strandon.Nagyon elvolt a gondolataiban. Csak a medence szélén voltunk. Próbáltam oldani a hangulatot. Mondtam neki, hogy menjünk be a medence közepére. Nem nagyon akart, így kézbe vettem és bevittem őt. Egész végig sóhajtozott, mintha valami gondja lenne. Az volt még, hogy kaja közben beszélgettünk. Arról, hogy egy kalap miként állna rajtam. Mondtam, hogy biztos idiótán, mert úgy os idióta kinézeem van. Errő azt felelte, hogy nincs idióta kinézetem, épp ellenkezőleg. Közben megfogta az alkarom. Utána sétáltunk a Dunaparton. Láttunk kacsákat is. Erre azt mondta, hogy vihettünk volna kenyeret és megetethettük volna őket utána találtunk egy lépcsőt és leültünk az aljára, közel a Dunához. Utána hosszú percekig ott ültünk szinte teljesen némán. Pár szót beszéltünk, nevetgéltünk. Monta, hogy nagyon jó ott űlni neki, mert csend és béke van. A tali végén sokszor megköszönze a mai napot, és élvezte. És puszi és ölelés volt. Este még beszélgettünk. Mondta, hogy nagyon élvezte a tegnapi szép napot velem, és köszöni szépen. Abban maradtunk, hogy még egyszer elmegyünk a Dunapartra ücsörögni, és megetetni a kacsákat. És kérdezte, hogy valóbban csúnya volt-e a fürdőruhában.
2017. aug. 6. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek futsz utána?
2017. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hadd fusson, legalább jól telnek a napjai.
2017. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csaj eléggé életunt,van baja tényleg.. szerintem arra mindenképp jó vagy neki hogy kimozduljon,ne depizzen egyedül otthon..meg is mondta hogy barátilag akar talizni.Ha szépen lassan közelítesz,talán átfordulnak benne az érzések.. ha nekem valaki nem tetszik,nem engedem meg hogy puszilgasson,és ölelgessen.
2017. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az ilyen típusú önértékelési gondokkal küszködő nőkkel csak a gond van. főleg ahogy leírtad még félig álomvilágban is él.

külső szemlélőként cukiságnak számít az ilyen típus, a legtöbb férfi hirtelen lovaggá változik hogy felkarolja és ápolgassa a nő cukormáz törékenységű mimóza lelkét.

a valóságban meg az a helyzet, hogy semmit nem tudsz velük kezdeni, mert határozatlanok, és mindig ott kering felettük a bizonytalanság.

de ha valakinek van ideje és energiája egy ilyen nőre, akkor sok sikert kívánok hozzá.

2017. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszik neked a lány, miért hivtad ki?
2017. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bad G-Sus ***** válasza:
Sztem azt szeretné ha feleségül vedd a későbbiekben.
2017. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Barátságra mindenképp. Ha tetszik neked annyira ez a nő, akkor akár még több is lehet belőle idővel. Van egy kis problémája (kinek nincs?), de lehet ha boldoggá teszed, el fog múlni, és meggyógyul. De rajtad áll,hogy kezdessz-e egy ilyen nővel... Figyelj azt mondta,hogy nincs idióta kinézeted, pont ellenkezőleg. Ez azt jelenti hogy helyes vagy, tetszel neki! Kell ennél több? :D
2017. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Napi szinten látom ezt a kérdést különböző variànsokban,és unalmas.Akkor leírom most is.Ha egy nő rá van izgulva egy pasira,akkor nincsenek kérdések.Nem játszik vele,hanem szépen sorjában megtörténik minden,aminek meg kell.Nem kéreti magát,nem bizonytalan.Szerintem ez a nő csak haverkodik,és most magamból indultam ki.
2017. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!