Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Velem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok? Velem még ilyen soha nem fordult elő.1-2 hónapja elkezdtem megismerkedni a munkahelyemen egy nálam 12 évvel fiatalabb sráccal. Ld. :Lent

Figyelt kérdés
Nagyon kedves és intelligens, nem utolsó sorban rendkívül helyes. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Úgy gondolom, hogy teljesen egy hullámhosszon vagyunk, egy az érdeklődési körünk. A társaságában maradéktalanul boldognak érzem magam és szerintem Ő is, látszik rajta. Ha teheti, többször is egy nap meglátogat az irodában ahol dolgozom, Ő egy másikban van. Rengeteget viccelődünk vagy nevetünk együtt. Ha segítséget kértem, rögtön jött. Munkahelyen kívül chatelünk, ami mostanában sajnos egyre ritkább és nem tudom miért. Jelenleg nincs barátnője, nekem sincs párom már egy jó ideje. Tudom, hogy nem vagyok közömbös neki, már tett olyan megjegyzéseket. Viszont kétszer is hívtam, hogy üljünk be valahova és kibújt alóla. A chat is jóval kevesebb már, amint írtam, valamikor csak egy szóval válaszol. Mi a véleményetek? Megijedt tőlem? Vagy barátnak/havernak tekint? Jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, amit Ő nem tud. Sok férfinak tetszem, de úgy érzem, hogy vele lennék boldog. Mi a véleményetek? Mit tegyek most? Lehet, hogy már nem érdeklem annyira, mint egy hónappal ezelőtt?
2016. szept. 28. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Vagy közbe jött neki egy másik csaj a háttérben, vagy annyira megszeppent menet közben, hogy visszavonulót fújt inkább.
2016. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem megijedt attol, h osszejohet mert akkor ugye ott van a szex es a legtobb pasi tele van felelmekkel, erre meg ratevodik a szokasos onbizalomhiany, tul jo no hozzam ugyis el fog hagyni, miert pont en kellenek neki.....es ket oerc alatt lebeszeli magat rolad:-)))


A masodik verzio az az, h felreertettel valamit:-)

2016. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ...mert nem mindegy hogy a 12 év különbség miképpen van meg 23-35 vagy 30-42
2016. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-) Az önbizalmával nem lehetne baj, nagyon sok lány odavan érte. Viszont volt már 6-7 évvel idősebb barátnője, akivel szakítottak. Legalábbis én így tudom. És mégis megijedt volna? Az is lehet, hogy teljesen félreértettem Őt. De akkor miért mondta többször is hogy ezt vagy azt imád bennem? Nem értem. :-(
2016. szept. 28. 23:25
 5/21 A kérdező kommentje:
Ő 22 éves, én 34 vagyok.
2016. szept. 28. 23:35
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha nem megy veled sehová, akkor elég nyilvánvaló hogy visszavonulót fújt, az okokat fölösleges firtatni.
2016. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

O tudja, h neked tetszik? Marmiint azon kivul, hogy elhivtad randizni (amit siman vehet annak h baratsagos akartal lenni) szoval ezen kivul kimutatod h neked is tetszik?


Mert ha nem, akkor nem tudja es joggal gondolhatja, h nincs nalad eselye:-)

2016. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem vehetem biztosra, de szerintem tudja, hogy tetszik nekem, én is keresem a társaságat és lesüthet rólam,mert nagyon boldog vagyok vele. :-) Nem hiába hívtam, hogy üljünk be valahova, de érthette barátkozásnak is.
2016. szept. 29. 00:24
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Azért egy fiúnak nagyon sok a 12 év korkülönbség. Nehéz ez arról az oldalról. és te szerintem valami rendes párkapcsolatot tervezgetsz már itt. szóval ez meg pláne nehéz így. és erre még rájön, hogy ez egy munkahelyi dolog, ami meg plusz egy érv amellett, hogy ne. szóval elég bátornak kellene lennie, hogy belemásszon ebbe.


Tök klassz lenne azért, ha összejönnétek, ha már ennyire jól érzitek magatokat együtt. De nem tudom mit tehetnél. Valahogy le kéne venned róla az egész súlyát. pl valami titkos viszony.

2016. szept. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat :-)

A srác nem tudja, hogy hány éves vagyok. A munkahelyemen pedig már a felmondási időmet töltöm, ott nem fogunk találkozni :-(

2016. szept. 29. 01:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!