Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy előbb meg akar ismerni és csak utána szexelni akkor kb meddig akar várni a szexszel?

Figyelt kérdés

Még mielőtt ezt mondanátok, kérdeztem tőle.


Megismertem valakit, tök jó volt az első randi, megvan a kémia , jól érezzük egymást, majd meghívtam magamhoz grillezni. Csók volt, de amikor többet akartam akkor azt mondta hogy várjunk mert már rég találkozott olyan nővel aki érdekli is és nem csak megfektetni akarja, stb. Én meg szeretném megtudni, milyen vele, ne húzzuk egymás idejét. Hányszor kell még vele randiznom amíg lesz szex is?? Kérdeztem hogy mikor akarja, és mondta hogy majd kialakul. Tetszeni biztos tetszem neki, mert eléggé éreztem ágyéktájon amikor magához húzott, mondta is hogy kíván.


+25 évesek vagyunk


2017. aug. 6. 11:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük pszichéjét és kettőtök közti komplexum-különbségeket.


Ez nem időhúzás.

2017. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát akkor várj, míg kialakul. Mi honnan tudhatnánk?
2017. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Valahol ez jó,mert legalább látod hogy tényleg komolyan vesz,tisztességes.Szerintem pár randi után akarja,biztos nem egy év múlva :D Ne erőltesd a témát,majd jön spontán.
2017. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja ezt itt megmondani. Lehet meg sem fog történni, ha mélyeben megismer és a továbbiakban nem jössz majd be neki. Ez van, van ilyen.
2017. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
7%
Eléggé megalázva érezném magam, ha visszautasítana a pasi. Szerintem ne keresd többet. Majd jelentkezik ő, ha akar valamit.
2017. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De nekem igazából csak szexre kellene. Ha megmondom neki akkor lehet hogy szexelünk, de lehet hogy hagy. Kíváncsi vagyok milyen vele.
2017. aug. 6. 12:13
 7/28 A kérdező kommentje:
Ugye, hogy megalázó? A nő is tudja amikor a férfi felhívja magához "filmezni" hogy szexet akar. Szerintem sejthette, hogy nem csak grillezni akarok. Plusz tinik sem vagyunk már. Keresni keres, de most is szabadtéri programot akar...
2017. aug. 6. 12:18
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Ne szórakozz vele! Te szexpartnert keresel, ő nyilvánvalóan nem.
2017. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

bäszki ne legyél már ilyen szánalmas nő létedre. reklámozod magad hogy 25+ vagy ennek ellenére úgy viselkedsz mint egy bagzó tini.

tudom hogy van olyan nőbe is aki nem tud megálljt parancsolni a lába közötti pöcök ingereknek, de ő rá pont nem a barátnő jelzőt használnám.

ha nem vagy képes várni akkor keress magadnak dugópajtit, és a legjobbat tartsd meg, jó lesz ha éppen rád jönne a pározhatnék.

úgy érzem alkalmatlan vagy még komoly kapcsolatra, de ne félj pár év és talán változik a helyzet.

2017. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

"De nekem igazából csak szexre kellene"


Édes Istenem! Ő megmondta,hogy ezt komolyan gondolja. Ha szexpartnert keresel, miért randizgattok és hülyíted a fejét?

2017. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!