Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi nálad a maximum km,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nálad a maximum km, amin belül még azt mondod belefér, és megismernéd a másikat?

Figyelt kérdés
Mi az a távolság tehát amire még azt mondod hogy oké ismerkedésnél.
2017. aug. 6. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
50
2017. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
20 km. Ennél messzebb nem vagyok hajlandó menni senkiért. Ő bármilyen távolságból ide jöhet, ha akar, az az ő dolga.
2017. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ilyen kikötésem, nagykorú vagyok már és szerencsére szabadon utazhatunk 1-2 ország kivételével.
2017. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Sosem szerettem távolsághoz kötni, hogy kivel lehetek együtt és kivel nem, de miután randizgattam már 100-150 km-re élő srácokkal is, most már maximum 50 km-t vállalnék be. Heti 1-2 együttlét nekem nem kapcsolatot jelent, nagy távolságból viszont nem oldható meg több, nyilván...

21L

2017. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha ilyen hulyesegeket kikotottem volna, ma nem ismernem a paromat :D.
2017. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
30 de csak mert van kocsim
2017. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

régen még hajlandó voltam kocsikázni az ország másik felébe is.

de most már max 20 perc - fél óra vezetést szánnék egy kapcsolatra.

hiába mondják hogy távkapcsolatban is ugyan úgy el lehet lenni.

én meg azt mondom, hogy egy nagy lófaszt!

benne van a nevében "TÁV" korlátoz, akadályoz abban hogy kedvem szerint lehessek a barátnőmmel.

más az amikor egy laza kapcsolatban hétvégente találkoztok 1-2 napra, meg más az is amikor arra vágsz hogy legalább minden másnap a szeretted mellett aludj el.

a fiatalok jobban hajlanak erre, én 30 évesen már biztos nem csinálnám azt amit anno 20 évesen.

arról meg nem is beszélve hogy a benzin se ingyé' van, a tömegközlekedés meg ha messzebbre kell menni ugyan úgy pénz, és kurvä sok idő.

és ezt az időt meg pénzt inkább szánom egy olyan nőre akit bármikor korlátok nélkül elérhetek.

2017. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Közöttünk 300 km volt :)

Jövőre házasodunk...szóval, ne itt sírjanak azok, akiknek sose lesz senkijük

22L

2017. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Osztom #7 véleményét, én igénylem, hogy amilyen gyakran csak lehet, együtt legyek a szerelmemmel, de minimum heti 3-4 tali kell. Egy távkapcsolat már alapból nehezen is alakul ki, mivel randit is max heti 1x tudtok összehozni...abból pedig részemről nem lesz kötődés és bizalom.
2017. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
#8 senki nem mondta, hogy egy távkapcsolat nem lehet működőképes - de az már más téma, hogy az ember akar-e egyáltalán belekezdeni ilyenbe :D
2017. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!