Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a maximum korkülönbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a maximum korkülönbség, ami belefér a nő javára?

Figyelt kérdés
Nem tizenévesen, hanem huszon, harmincas években. 3-4-5 évnek van jelentősége?
2017. júl. 29. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

NINCS maximum! Mindenkinél más, van aki nem akar idősebb lenni a pasinál!

NINCS átlag, nincs erre statisztikai adat!

2017. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nincs erre bevalt recept, mindenki csak azt tudja elmondani, amit maganak idealisnak gondol. En pl. huszoneves no vagyok, de sosem tudnek elkepzelni semmit nalam fiatalabb pasival. 8-10 ev a ferfi javara nekem mindig kellett.
2017. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is mindig idősebb pasijaim voltak, de most megismerkedtem egy 24 éves férfival, aki nagyon bejön és az érzés kölcsönös. Úgy érzem ebből lehetne komolyabb kapcsolat is, csak a korkülönbség furcsa.
2017. júl. 29. 14:14
 4/18 anonim ***** válasza:

"csak a korkülönbség furcsa."


Ki szerint furcsa? Kinek akarsz megfelelni? Kinek az elvárásai szerint akarsz élni? Kiknek a véleménye a befolyásoló a saját életeddel kapcsolatban?


Majd amikor mindegyikre csak az a válasz, hogy a saját magad, na, akkor leszel kész egy komoly kapcsolatra.

2017. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Másfél évnek nincs jelentősége. Ha tetszik, akkor ismerkedjetek!
2017. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem +10 év,nőnél és férfinél is.
2017. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem másfél év, hanem 3. Én most leszek 27, ez kimaradt.
2017. júl. 29. 14:18
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálam 1,5-2 év ami még bele fér.
2017. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Szia, szerintem hanyagold. Pár év múlva te már gyereket szeretnél, a pasid meg még akkor sem lesz ra kész. Megéri az újabb szívfájdalmat? Nem sok jövőt jósolok nektek. Egy 24 éves férfi még csak most kezd bele az életbe, és termeszetes hogy neki nagy dolog egy idősebb nővel összejönni.. ébredj fel.
2017. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a hármat sem látom soknak. Ha egyébként passzoltok, ez ne tartson vissza!
2017. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!