Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a maximum egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a maximum egy kapcsolatban, amit elbírsz, ami még belefér?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban arra gondolok,hogy meddig tűröd el, ha a párod beszólogat, bunkózik, meddig ütöd el poénnal, és hol az a pont, ahonnan már nincs visszaút, illetve, mi fér bele flörtölés, és lányhaverokkal való beszélgetés terén. Mert ismerek olyan csajt, aki nagyon türelmes a barátjához, mondván, hogy ilyen személyiség, hangulatember, de olyat is, akinek 1-2 beszólás, és repül a pasi. Nem tudom...szerintetek mi az, ami még belefér, és mi számít olyan sértésnek, hogy azt mondod: sohaviszontnemlátásra? A pasik egy csomó dologra azt mondják, nem kellene felvenni...állítólag én is felveszek olyan dolgokat, amiket nem kellene...példákat is írhattok, kíváncsi vagyok, tényleg én vagyok-e túlérzékeny.
2011. okt. 22. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
tekintve h a 3 éves kapcs. om tönkretett.. nem tűrök el sok mindent..
2011. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 asdface ***** válasza:
83%

Én össze se jövök olyannal,akit nem lehet ugratni, mert nekem ez a lételemem. Már az első randin csipkedem, bökdösöm, de én azt is elviselném, ha le önt mézzel és liba tollba forgat meg. :D

Persze, ha vissza kapja akkor se hisztizzen. :D

Olyan vagyok másokkal, amilyennek elvárom, hogy velem legyenek. (Ez a mottóm :P)

2011. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és én is imádok csipkelődni. Aki nem veszi a poént (ami sokszor ironikus), az szóba sem jöhet.

Ami nem fér bele az az, ha valaki komolyan flörtöl mással, vagy komolyan bunkó. Más viccelődni, és más taplónak lenni. Persze mindenkinek van sz*r napja, az meg van bocsátva, de úgy értem, aki alapjáraton az... az kizárt dolog, mert nem tudom :)

2011. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ok, a poént én is veszem, de ha már kezd durvulni h azt mondja h csunya vok meg kövér, és nem poénból, akkor :SS
2011. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából nem tudom, hol a határ... 4 éve vagyunk együtt, szoktuk egymást ugratni, piszkálni, de valahogy mindig is tudtuk, hol a határ. Pl. sokszor azt mondja rám a barátom, hogy dagadt vagyok, de mindig is tudtam, hogy ezt nem gondolja komolyan (170cm/53kg vagyok...) :D De visszaadom neki... :D

Az egyetlen, ami néha kicsit rosszul esik, hogy ugrat csajokkal, hogy a hátam mögött szexel velük, meg ilyesmi, de ezekről is mind tudom, hogy csak viccel, tudom, hogy imád és sosem tudna megcsalni, még azt is elmondja, ha rámosolygott egy csaj az utcán... De ha amúgy nagyon rossz kedvem van, és inkább lenne szükségem ölelésre, mint viccelődésre, akkor az ilyen "csajozós" dumák kicsit bántani szoktak, de olyankor mondom is neki, hogy most inkább álljon le ezzel.

Úgyhogy igazi választ nem tudok adni, nem tudom, mit tudnék elviselni maximum... Ha flörtölni kezdene lányokkal, az biztos, hogy már eléggé zavarna, mivel 4 év alatt halvány jelét nem adta annak, hogy más lányok iránt érdeklődik, és így újszerű lenne a helyzet, nem tudnám mire vélni. Persze lányhaverokkal való találkozással semmi gond nincs, nekem is vannak fiúbarátaim, akikkel találkozok...

20/L

2011. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyit én tennék. Beszólogatás: tévedsz, rosszul csinálod, így és így kellene. Beszélgetés: barátkozás, ahogy egy hetero az azonos nemű barátokkal is csinálná.
2011. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!