Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog, ha randizga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, ha randizgatsz valakivel és 2 randi után már egyre ritkábban ír chaten?

Figyelt kérdés
A talik előtt vagy 1 hónapig chatelgettünk, akkor bezzeg egyből írt, egész nap beszéltünk. Engem nagyon zavar, hogy most egész nap kb pár sort írunk. Randikon amúgy mindenre meghív, tök rendes. Csak azt nem értem, ha nem fogtam meg annyira vagy ilyesmi, akkor egyáltalán minek ír még rám? Talonban tart? Ti megmondanátok neki, hogy úgy érzitek, már szarik a fejetekre és inkább hagyjuk a dolgot? Vagy még adnom kéne időt?

2017. aug. 6. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megírnám.
2017. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem gondolja komolyan.

Kérdezz rá!

Kíváncsi vagyok.

2017. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Arra nem gondoltad hogy egyszeruen megkerdezd miert ilyen keveset?


Lehet hogy nem akar tulsagosan radakaszkodni.

2017. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, mikor alapból heti max 1-szer tudunk találkozni a távolság miatt, akkor tök jó dolog, ha még csak chatelni sem chatelünk. Így biztos jó kis kapcsolat fog kisülni a dologból, inkább akaszkodjon rám valaki, minthogy azt érezzem, hogy leszar :D
2017. aug. 6. 17:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy megírom neki, majd írok ide is, hogy mit reagált.
2017. aug. 6. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:

"inkább akaszkodjon rám valaki, minthogy azt érezzem, hogy leszar :D"


Jo, de ezt lehet hogy o nem tudja. A legtobben nem szeretik ha rajuk akaszkodnak.

2017. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, úgyis kiderül majd a reakciójából, hogy merről fúj a szél :D
2017. aug. 6. 17:59
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Fúj, milyen már, hogy inkább randizik, minthogy a chaten lógna! Az igaz férfi nem is hívna randira, hanem chatelne veled naphosszat, ahogy kell! :D
2017. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy veled párhuzamosan mással is ismerkedik....és győzzön a jobb. Vagy már elmúlt az ismeretlenség varázsa miután találkoztatok.
2017. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már randizgatnánk én sem irkálnék annyit chaten, ez normális szerintem!
2017. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!