Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pózol majdnem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pózol majdnem minden lány lóval a Tinderen?

Figyelt kérdés

Mikor lett itt mindenkiből rúdtáncosnő hírtelen?


Miért néz ki 20 évesen 35 ös szinglinek?


Miért húzott jobbra hogyha nem válaszol senkineeeeek?


Na szóval. A lopott szöveg után a kerdesem a követekző. Adott ez a Tinder. Sok lány "jobbra húz" rajta ami annyit jelent hogy "tetszem nekik". Elvileg. Viszont nem ír vissza a fele :D. Nem is értem hogy minek húznak jobbra ha még válaszolni sem hajlandóak. Pedig még csak nem is a sablon "sziamizu" szöveget nyomatom. Szerintetek mi a gond?



2017. aug. 7. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted sok nő véletlen jár egyedül lovardára?:) hm?:)
2017. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nen a ló a lenyeg bakker... Ah.
2017. aug. 7. 15:11
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Erre nem vennék mérget....
2017. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Biztos nem te vagy az egyetlen, akit jobbra húzott, aztán azzal trécsel, aki előbb írt neki. Ez olyan modern párkereső húspiacféle izé?
2017. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ilyen szextalálkás oldal, tiniknek...
2017. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát de akkor mi a kva annyáert húz jobbra? :D. Lol.
2017. aug. 7. 15:17
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
jelentelek
2017. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézz fel a telefonodból és látni fogod, hogy mennyi jócsaj jön veled szembe az utcán. Őket is meg lehet húzni, jobbról is, balról is, elég rájuk mosolyogni és kedvesen, humorosan beszélgetést kezdeményezni.
2017. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A csiccsolinnnna is megmondta. :-)


Jelentő fetissshes is Meg érkezett.

2017. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én sem a sablon szöveget nyomatom, sőt igazából semmilyen szöveget nem nyomatok, csak beszélgetni próbálok, viccesen, lazán, de azért értelmes dolgokról. Sajnos manapság erre az emberek többsége egyszerűen képtelen, egyébként ez szerintem az egész társadalomra igaz, nem csak a lányokra.


Én még a férfiakhoz képest szerintem viszonylag "sikeres" is lehetek ebben, mert minden 5. matchből csak kijön egy-egy emberibb beszélgetés, levelezgetés, ami még időnként kimondottan jó hangulatban is telik, de aztán másnap már hiába írsz rájuk, soha többé nem írnak vissza, vagy még jó esetben van egy kis levélváltás, ami során a lány előbb tőmondatokban válaszol, majd végleg eltűnik. Nagyon ritka a kivétel. Persze azért van, de ritka.


Szerintem az van a jelenség mögött, hogy a Tinder mindig a swipe képernyővel indít, így a lány másnap ha bejelentkezik, megint meglát valakit, elkezd megint jobbra húzni embereket, akikkel jó eséllyel matchel is kb 10-ből 3-szor, aztán utána már ezekkel az új arcokkal fog csevegni (értsd: tőmondatokban kommunikálni), mert egyrészt mindig ott az újdonság varázsa, másrészt lehet, hogy a másik jobban néz ki, stb.

Téged meg hamar elfelejt, hiába beszélgettetek jót előző nap.


De gondolj bele. A Tinder abból él, hogy a felhasználók a swipe-okért fizetnek, szóval érthető, hogy a felhasználói élményt is aköré építik, hogy ne álljanak meg az első normálisnak látszó férfinál/nőnél, hanem szépen folytassák csak tovább a keresgélést. Nekik nem az az érdekük, hogy társat találj, hanem hogy a végtelenségig keress. Ha férfi vagy, akkor lehetőleg fizess is a swipe-okért, ha pedig nő vagy, akkor legyél minél tovább aktív felhasználó fent a Tinderen, mert azzal bevonzod a fizetős férfi usereket.


Kb ez a Tinder üzleti modellje, és elég sikeres is. A Tinder mögött álló cég már több mint egymilliárd dollárt ér.


Ennyiből jut ám pénz termékfejlesztésen dolgozó pszichológusokra meg mesterséges intelligencia algoritmusokra, amik afelé terelik a felhasználókat, hogy a társkeresés jó - főleg a Tindernek. ;)

2017. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!