Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sikertelen férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelen férfiak miért hiszik azt, hogy aki jóképű, az biztos felszínes és a szegény kevésbé helyesek meg nem azok?

Figyelt kérdés
Sokszor látom éppen azt, hogy a kevésbé helyes férfiak a legfelszínesebbek, nekik vannak a legnagyobb elvárásaik, de ha egy lány velük nem akar ismerkedni, vagy bennük talál kivetnivalót, ők vannak a legjobban felháborodva.
2017. aug. 7. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#7 ki említett olyat, hogy a gazdagok mind jó emberek? :D Arról volt szó, hogy azok a csóró pasik, akik minden gazdag, jóképű, sikeres fickót nagyképűnek és felszínesnek gondolnak, azok szimplán csak irigységből rosszindulatúak. Valójában bármelyik pillanatban életet cserélnének velük(de legalábbis bankszámlát).
2017. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9

Átírtam a linket, éppen ezért kérdezem, hogy mi ez a retardált katyvasz???

2017. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10, a cikket nem én írtam, úgyhogy nem az "én szövegem", ettől függetlenül igaz, csak gondolom ezt derogál beismerni, még magatoknak is.

De ha már itt tartunk, te mivel tudod alátámasztani ezt az irigység-önvédelem teóriádat? Ja, hogy semmivel? Akkor szerintem erről ennyit. Véleményből van 7 milliárd ezen a bolygón, tényből viszont csak 1.


#11, abban semmi irigység nincs, amikor azért ekéznek egy gazdag embert, mert a pénzét, hatalmát csak rosszra tudja használni. A példát fentebb írtam. Semmi irigység nincs abban, ha valakit meglincselnének, mert visszaél a hatalmával és a pénzével. Speciel a "csórók" közt több jó emberrel találkozni, mint a gazdagok között, de ez csak egy szolíd vélemény...


És természetesen irigy vagyok a gazdag és hatalmas emberekre. Mindig is ki akartam próbálni, milyen felemelő dolog ötszázezer fős testőrgárdával mászkálni, ha boltba akarok menni, hogy senki ne röpítsen golyót a fejembe :D sej-haj gyöngyélet!

2017. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért mert a jóképű férfiak sokkal többet megengedhetnek maguknak a nőkkel szemben, mint akik nem jóképűek. Egy jóképű férfinak helyből elnéznek olyasmit is a nők, amit egy középszernek nem. Itt meg persze kapjuk az álszent sunyi szöveget, hogy a belső meg a kisugárzás a fontos...


"Pont azért hiszik ezt, mert sikertelenek, csórók és leszólják a gazdagokat. Ennyi, irigység áll az egész mögött"

"Irigység. Meg könnyebb azt elfogadni, hogy te vagy "túl jó" a világnak, és mártír vagy, mint azt feldolgozni, hogy egy nyomorult vagy akit mindenki jogosan utál :D"


A fogyatékos hülyegyerekeknek az jön le ebből, hogy "bisztos iLígyek". És ezzel az ostoba szalmabábbal részükről meg is magyarázták az egész jelenséget...


Francokat "iLígyek", egyszerűen elegük van a kettős mércézésből, és hogy igazságtalanul kezelik őket, ennyi. A gazdagokat se azért rühellik, mert pénzük van, hanem mert éppenséggel olyanok, mint Soros Gyurika vagy Bernard Madoff.

Utálni meg maximum titeket utálnak, örökvesztes failtrollokat. Kaptátok is a mínuszt mindketten.

2021. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!