Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon féltékeny vagyok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok mit csináljak? .

Figyelt kérdés
A baràtom likolgassa a csajokat ès jelölgeti őket.Règen badoozott ès pokecon is irogatott kur*àknak hogy mennyi egy menet nekem pedig azt mondta hogy csak viccből szok nekik ìrni meg hogy a badoo is csak vocc volt egy fake csajjal. Nekem nincs olyan jò alakom mint akiket likol meg a haverja is mondta hogy neki a husissab lànyok tetszenek èn pedig vèkony vagyok .2 ève eggyuttvagyunk mit csinàljak? Ha szòba hozom neki akkor meg ő van felcsesződve .
2017. aug. 8. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy masik pasit aki nem mas lanyok likaival foglalkozik.
2017. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát elég undorító .. szerintem ülj le és beszélj vele mert ez egyáltalán nem normális. Barátnője van akkor mit szórakozik társkereső oldalakon? Beteges...

Ha felvan háborodva miatta tuti nem csak szórakozásra használja.

2017. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!