Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedési fázisban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban, ha kicsit féltékeny a pasi az már gond?

Figyelt kérdés
Nem olyan vészes, de egy minimális durci van benne, ami tart úgy két percig. Ezután rájön, hogy buta dolog, és próbálja jóvátenni érzem, hogy zavarja ilyenkor a viselkedése.

2017. jún. 8. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hangzik olyan vászesen, de tudsz konkrét esetet mondani? Attól függ min hisztizett be.
2017. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy fiú barátom, akit ő még nem ismert, beszélgetett velem, és átölelt, mert beszóltam neki:) Ezt látta messziről, és amikor odajött éreztem rajta egy kis sértődöttséget. Nem mondott semmit, de olyan durcás lett egy kicsit. Észre vette magát és elnevettük, meg megbeszéltük.

Azt nem értem, hogy miért lett ilyen és hogy mennyire gond, ha már most előjön ez.

2017. jún. 8. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Utálom a sértődékeny férfiakat, úgyhogy nálam bizony gond lenne, a féltékenykedés és a durcizás is.
2017. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

én féltékeny típus vagyok, engem is zavar akár már az elején is hogy fiú "barátokkal" meg exekkel beszélget a csaj.

f/*//szom, ne beszélgessen!

Én sem tartok háremet, meg egyszerre 3-5 nőt mint "barát" meghogy csak beszélgetünk...persze miután már kialakulni látszik valami komoly.

2017. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Én ismerkedéskor sokkal féltékenyebb vagyok, mint kapcsolatban. Ilyenkor még nagyon ingoványos a talaj, semmi se biztos, de nyilván szeretném, hogy velem legyen, ezért mondjuk féltékeny vagyok ha mással, akár barátilag is találkozik a lány, vagy bulizni megy, hiszen még nem köti semmi, de én már ekkor se szeretném elveszíteni. Ha összejöttünk az teljesen más, akkor teljesen megbízom benne, hiszen kapcsolatban vagyunk. Akkor nem zavar, ha nélkülem megy barátokhoz, bulizni, hiszen akkor már letisztáztunk mindent, és eldöntöttük, hogy kapcsolatban vagyunk. Szóval lehet nála is ez van.
2017. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

kedves 3.

te tipikusan olyan nő lehetsz, aki van valakivel, de mellette 3-5 pasi "baráttal" meg exel beszélget..és még kitudja mit csinál.

Sztem hülyeség hogy egy igazi férfi nem féltékeny.

Ha már nem az, akkor ott baj van!

2017. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
10:29 Ne legyünk már szánalmasak, hogy kapcsolatban nem beszélgethet az ember mással. Nem a dedóban vagyok, ez nem a tini párkapcsolat rovat. Több száz ismerősöm vna az egyetem révén, akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot, mert a haverjaim. A barátomnak szintúgy van egy csomó lány ismerőse/haverja. Még be.baszna, ha erre féltékenyek lennénk, kinőttük már ezt a kort. De a durcizást is. Ilyet egy felnőtt ember nem tesz, szóval igen, gáz.
2017. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez gáz, miért ne beszélhetnél másokkal?


Nekem is vannak fiúbarátaim (együtt nőttünk fel, de fiatalabbak nálam, így nekem felejtősek partnerként), de ha a párom kitalálná, hogy holnaptól nem szólhatok hozzájuk, nagyon mérges lennék rá.


Meg akkor ezzel az erővel az ő barátaival se beszéljek, mert ők is férfiak. ja, hogy az nem gáz, de az én fiúbarátaim már igen... mikor az ő barátai pl. korban inkább illenének hozzám.

2017. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!