Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van különbség baráti és "szerelmes" ölelés között? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, hogy pl. ha 2-3 másodpercnél hosszabb egy ölelés, és/vagy simogatjátok is közben egymást, vagy gyakran csináljátok ezt, akkor abban már van-e valami többlet. Vagy csak én kombinálom túl az egészet? Nem kioktatást vagy beszólogatást kérek, csak engem nem sűrűn ért ilyen élmény, és most sorozatban kapok ilyesmit egy illetőtől. Természetesen mindkét nemhez tartozók válaszát örömmel fogadom, de elsősorban a nők mögöttes érzéseire, gondolataira lennék kíváncsi, viszont ha valaki általánosságban mond véleményt, adott esetben az is segítség lehet a számomra.

2017. aug. 8. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Számomra van különbség a baráti és a szerelmes ölelés között, ahogy írod, pl a másik simogatása közben, vagy azvidőtartam is. De attól függ, milyen a személyisége annak, akire most rákérdeztél. Vannak olyan emberek, akik sokkal közvetlenebbek, ölelősebb típusúak a barátaikkal is.
2017. aug. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

A célja!

Barátot akkor ölelek meg, ha vigaszra van szüksége, gratulálok, stb.

Akit szeretek, azt csak azért ölelem meg, mert érezni akarom.

2017. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Van külömbség.

-Meddig tart.

-Hova rakják közbe a kezüket milyen mélyre. A vál semleges a derék már közelebbi.

-Ölelkezés közbe összeér a csipöjük vagy nem.

-Hogy őlelmásokat. Ha másokkal távolság tarto akkor ugyan az teljesen mást jelenthet mintha mindenkivel ugyan azt csinálja.

2017. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!