Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha rátok nyomulna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha rátok nyomulna az expasitok fia?

Figyelt kérdés
Nem is nagyon tudom eldönteni, hogy miről van szó lehet csak félreértem. Ezért nem merek egyenesen rákérdezni. Mi lenne a helyes szerintetek? 40/N

2017. aug. 8. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Miert ne? Mi tart vissza?
2017. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%
Hát ez elég beteg...
2017. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Miért ne ha neked tetszik? Neki biztos bejössz.
2017. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Rajta!
2017. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
82%

Szerintem ezen az oldalon, ha egy nő azt kérdezné, hogy kutyával helyes-e szexelni, arra is biztató válaszokat kapna. :D


Irtó gáz lenne, ha lefeküdnél a volt pasid fiával. Tudom, hülyeség egyből ilyenre gondolni, de azért gondolj bele, mi lenne, ha esetleg gyereked születne tőle? "Hát kislányom, mielőtt megszülettél volna, lefeküdtem a nagypapával is?"

2017. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Uristen utso Te mennyire korlatolt vagy. Meg van a csajban par Jo ev esetleg es vege megorgszik meghizik bsteg les. Miert ne elvezhetne AZ eletet meg ?
2017. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
81%
Nem mondtam, hogy ne élvezze az életet, de nem hinném, hogy az a boldogság kulcsa, hogy valaki lefekszik egy család összes tagjával. Ha szexre vágyik, tuti hogy van egy csomó más férfi aki vágyik rá, miért pont a volt pasija fiával kezdene ki. És ha lesz köztük valami? Az ilyenekből jó kis családi viszályok szoktak lenni. Gondolkozzatok már.
2017. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert mit csinált a srác?
2017. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

-Oh fiúcska te jobban dugsz mit apád..

-Tudom a lányod is ezt mondta..

2017. aug. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam már az exeim tesója és legjobb haverja is tabu. Nem hogy a gyereke!
2017. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!