Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? (Felnőttoktatás,30 körüliek vagyunk mindketten. )

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult a történet, de a lényeg röviden, hogy párszor szeretkeztünk, ami csodálatos volt, de én sajnos beleszerettem. Ő viszont picit sem. Másrészt ha szeretne sem működne ez a kapcsolat mert teljesen mások vagyunk, más életet élünk. Tegnap úgy döntött, hogy ne találkozzunk többé, de nagyon rossz ez most. Szeptembertől másik iskolába megyek, ezért már ott sem fogunk találkozni. Hogyan lehet az ilyet leggyorsabban elfelejteni? Úgy szeretnék túl lenni rajta...
2017. aug. 9. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha most így ennyiben is marad a dolog és mihamarabb elfelejted. Jövője úgysem lehet ennek, ő nem viszonozza a szerelmedet, nem tudná neked azt nyújtani, amire vágysz. Ha meg még szerelmesen is tisztán látod, hogy képtelenek lennétek együtt élni, mert annyira különbözőek vagytok, akkor az tényleg csak egy örökös harc lenne, ha több lenne köztetek. Biztosan nagyon nehéz lehet most neked, de a józan ész azt diktálja, hogy vess ennek véget, annál rosszabb lesz ha húzod és hezitálsz...csak sérülni fogsz és még fájdalmasabb lesz. :(
2017. aug. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgyse tudok mit tenni, mert nem akar látni többé. Azt mondta azért mert látja, hogy szerelmes vagyok és nem akar bántani.

De igen, ezt magamtól is tudom, hogy muszáj elfelejteni, de nem tudom mit tegyek, hogyan kezdjek hozzá. Egész nap ő jár a fejemben és nagyon nehéz legyőzni a késztetést, hogy ne keressem.

2017. aug. 9. 02:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Elfoglalod magad, amennyire lehet, teszed a dolgod.

Állíts össze egy rövid "listát" a fejedben arról, hogy miért jó döntés nem folytatni ezt, nem megkeresni és túllépni rajta. Jegyezd meg, mint egy kis mantrát. Aztán amikor csak eszedbe jut, gondolj a kis mantrádban és erősítsd meg magadban, hogy így kell tenned. Előbb-utóbb úgyis feldolgozod, a kis mantrával pedig tudod magad segíteni abban, hogy kitarts és ne keresd fel.

2017. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!