Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit kéne tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne tennem, hogy elfelejtsem végre?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit egy éve ismertem meg, és rögtön beléestem. Viszont barátnője van, akivel szép párt alkotnak. Nem vagyok az a fajta, aki belerondít mások kapcsolatába és most sem áll szándékomban. Szinte gyerekes módon kerülöm és direkt úgy intézem a dolgaimat, hogy véletlenül se kelljen találkoznom vele. Nem tudom, hogy mehetett így el az eszem, de szeretném visszakapni a józanságom, mert ez egy plátói, reménytelen szerelem. Ha lenne lehetőségem legszívesebben más városba költöznék. Ez a férfi olyan mint egy démon, aki beférkőzik a gondolataimba és nem hagy élni:( Szegény, ha tudná milyen nagy hatással van rám, maga is megrémülne.


Üdv:(Egy huszas éveiben járó nő)


2017. jún. 19. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Én pedig azt mondanám nyugodtan rondíts bele annyira más kapcsolatába, hogy a tudomására hozod ezt. :)
2017. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen helyzetben szerintem is inkább uralkodj magadon,nem kell porig aláznod magad.Illetve más életébe sem jogos belekavarni.Ha fontos vagy neki,ő fog lépni irányodba,és lezárja miattad a múltját.Míg ezt nem teszi meg,nincs miről beszélni.
2017. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 Tehát az az érzéseim őszinte megvallása az saját magam porba alázása, mesélj még.
2017. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, vagy megfogadod a 63% tanácsát és beállsz mellé a gerinctelen féregnek vagy elkerülöd, gyakorolod az önuralmat és mindent megteszel, hogy túllépj.


Utolsón jót nevettem, bírom az ilyen ösztönlényeket, akiknek a saját pillanatnyi érzéseik és várt boldogságuk elég ahhoz, hogy felrúgjanak másokat maguk körül.

" érzéseim őszinte megvallása az saját magam porba alázása" - pontosan. Tudod ha az embernek van integritása és nem akar más kapcsolatába belepofátlankodni, akkor az ilyen érzések megvallása a saját elvei szembeköpése, ergo saját maga alázása. Bocs, ezt csak azt értik, akikbe szorult geric, úgyhogy te inkább lapozz :)

2017. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

#4 Ajjajj. Ha már megszólítasz és a személyemet becsmérled, akkor engedd meg, hogy ezt felvegyem és reagáljak, illetve megvédjem magam, mivel így korrekt.


"a saját elvei szembeköpése"

Én nem te vagyok. Nekem nincsenek ilyen elveim. Nem erőltetem magam rá senkire, ugyanakkor az érzéseim megvallása soha sem lehet pejoratív. Akkor sem, ha ez valaki számára érdeksértő.

El is mondom miért nem gerinctelenség.

Harmadik személyként én nem vagyok felelős az ő kapcsolatukért semmilyen mértékben. Nem tartozom semmivel az ő párjának semmivel, soha nem tettem ígéretet neki, hogy nem vallok szerelemet.

Ne csináljunk már normát ebből. Ha valaki kapcsolata annyira instabil és annyira bizonytalan lábakon áll, hogy egy ilyen külső hatás romba dönti, az akkor sem egy 3. személy felelőssége.


Ez kb olyan, mintha a szellőt hibáztatnád a kártyavár ledőléséért. Abszurd.

2017. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként meg ha veszed a fáradtságot és válaszolsz, hagyd ki a személyeskedést belőle. Nem vagyok ösztönlény, nem vagyok gerinctelenen, és nagyon is intakt személyiség vagyok.

Van egy sajátod becsületkódexem, amiből ez a baromság hiányzik, mivel alaptalan.

2017. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egy elég stabil, és morális értékkel rendelkező ember vagyok a környezetemben, sosem csaltam meg a párom, pedig látok dolgokat, mások mit meg nem engednek meg maguknak egy kapcsolatban is...


Na most számomra egy kapcsolaton belüli, nevezzük úgy "nem helyén való viselkedés" sokkal taszítóbb, mint amit a 63%-os is írt.


Szerelemben és háborúban mindent szabad, és a szerelem az egy annyira intenzív és erős érzés, ami meghülyíti az embert, elveszi az eszét. Én nem tartom azért rossz embernek valakit, mert mondjuk a másik tudomására hozza az érzéseit, habár az pont kapcsolatban van.

A lépés az még mindig azon a személyen múlik, aki benne van a kapcsolatban.


Őszintén szólva,ha nagyon szerelmes lennék és úgy látnám, hogy a másik is hasonló jeleket küld nekem tudatosan vagy tudattalanul, akkor én sem rejteném véka alá az érzéseimet. Döntse el ő, mit akar.


ÉS most nem arról van szó, hogy szimplán megtetszik valaki, hanem amikor tényleg úgy érzed, hogy az a másik minden nap reggel mikor kelsz és fekszel eszedbe jut, állandóan, egy megszólalása miatt mosolyogsz, vagy ha egy pillanatra veled foglalkozik... Hátha ilyen érzéseket vált ki valaki, és ez az állapot nálam pl nem minden nap történik, sőt.. nem a legnagyobb butaság lenne szenvedni tovább és fapovál magadban tartani a másik felé irányuló érdeklődésed?

Nem azt mondom, hogy szerelmet kell vallani, sem azt, hogy szeretőnek kell állni, de még csak azt SEM, hogy kezdjen nyíltan ki vele... Inkább ismerje meg. Aztán majd eldől, kölcsönös-e. Megsúgom egy jó, stabil kapcsolatban nem a 3. félen múlik a szakítás.


Szóval kár gerinctelenséggel jönni, meg ösztönökkel, ha amúgy nem konkrét kikezdésről, megcsalásról van szó. HA egyoldalú tovább kell lépni amúgy is. De ezért én nem tartok senkit gerinctelennek, bárkivel előfordulhat, ez egy élethelyzet, az érzéseiről meg sajnos nem tehet az ember. Nyilván az szenved a legjobban, aki ebbe belecsöppen. A megcsalás az mást tészta, az számomra sem fér bele.

2017. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy ismerted meg?
2017. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A kettes számú válaszoló vagyok.Eddig nem reagáltam egyetlen kommentre sem,most viszont élek a lehetőséggel.Igen,én is azt gondolom egyfelől,hogy az érzéseinkről nem tehetünk.Tudom,miről van szó,mikor az adott illető az első és utolsó gondolatod.Viszont ha kellő tartással és önbecsüléssel rendelkezel,visszafogod magad,ha még csak biztos sem vagy a dolog kölcsönösségében.Kellemetlen helyzetbe hozhatod magadat,azt,akit szeretsz,és elindíthatsz egy folyamatot,ami nem feltétlenül jó és hasznos.Én így látom,a gúnyos megjegyzések dacára is.
2017. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
EGY éve, Kérdező? Sehol sem vagy még! Én 17 éve (!!!) próbálom elfelejteni életem szerelmét, az egyetlent, akivel házasságot és családalapítást is el tudnék képzelni - és képtelen vagyok. Egyszerűen semmi nem használ. Nagyon úgy néz ki, ha igazi, őszinte a szerelem, akkor a sírig el fog kísérni az, hogy nem teljesült be. Manapság ugye ez ritka, amikor mindent forintosítani lehet, a párkapcsolatokat is, de létezik még az igazi szerelem - az pedig SOHASEM hal meg.
2017. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!