Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rôlam? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rôlam? Mi az ami tetszik és mi az ami ellenszemves?

Figyelt kérdés

Elöször is leszögezem ,hogy

1 rossz a telom és a helyesîràsom is :D

2 egy itteni felhasznàlô miatt raktam ki a kérdést

3 minden vélemény ,kritika érdekelne engem is

4 köszi elôre is a vàlaszokat :)

Kûlsô: 165 cm magas ,64 kilo (van rajtam izom is ,pici pocak)

Tiszta ,aranyos arc ,kis szeplôk. Barna szem ,derékig érô szöke barna haj (ombre)

Kenyelmes ,de nôies öltözködés

Belsô: akiket szeretek ,értûk kiàllok ,szàmithatnak ràm

Àltalàban jôl kijövök az emberekkel ,de nem érdekel a véleményûk és nem vagyok valami segîtôkész ,se joleràns

Korrekt ,öszinte és szokimondo vagyok

Alapjàraton kedves ,mosolygôs. És elég pozitîv ,hatàrozott.

A nyitott kapcsolatot jobban preferàlom.

Egyedûl nevelem a 3éves lànyom. Albérletbe lakom. Van 3 kutyàm (Tibeti Spaniel ,Rotwailer és egy Kôzép-àzsiai Juhàsz)

MMA-ztam sokàig (màr nincs rà idôm)

Van egy kis Opel Vectram

Németûl tàrsalgàsi szinten beszélek.

Éretségim van.

Ausztriàba dolgozok fuvarosként ,1500eurot keresek. Van egy kocsmàm is. Szeretem a munkàm.

4 pàrkapcsolatom volt ,egy szexkapcsolatom + egy pasival csokolozam.

Jelenleg is kapcsolatban vagyok.

N25


2017. aug. 9. 01:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ellenszenves*

*****

2017. aug. 9. 01:44
 2/11 A kérdező kommentje:

Lovagoltam is versenyszinten.

Van 2 tetkom.

2017. aug. 9. 01:46
 3/11 anonim ***** válasza:

A segítőkészség és a tolerancia hiánya az, ami engem személy szerint zavar. A nyitott kapcsolatokat preferálod, és van egy kislányod...nekem ez a kettő együtt visszatetsző, valahogy fura érzésem támadt tőle.


A többi egészen szimpatikus, teljesen rendben van! Biztosan egy kellemes, jó társaság lehetsz!


25/N

2017. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi.
2017. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3as ,ez nem a reklàm helye 😂

A semmi is egy vélemény ,de elég haszontalan vàlasz.


A normàlis vàlaszt köszönöm 2es :)

Annyiban segîtôkész vagyok ,hogy pl multkor egy ismerösöm kérdezte nem e tudok valami melôt Ausztriàba és segîtettem is neki bekerûlni egy klimaszerelô céghez.

Adomànyozok amugy ruhàkat àrva gyerekeknek ,menhelyre pl kutyàknak tàpot... Azért anyira nem vagyok önzô meg taplo.

Regebben énse dijjaztam a nyitott kapcsolatokat ,de vàltozott a véleményem. Ezt nem ugy kell elkebzelni ,hogy agyba fôbe csaljuk a màsikat az rendben van...de nem fejteném ki inkàbb.

2017. aug. 9. 02:24
 6/11 anonim ***** válasza:
A helyesírást nem tudom elnézni, elkébzelni b-vel... lehet, hogy ha ezt helyesen írod le, azt mondom, határozott vagy, aki tudja, mit akar, de így az jön le, hogy szétszórt vagy és életképtelen.
2017. aug. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már érettségid van, az két t, és dolgozom, mert ik-es ige. A pocak jó. Sok sikert!
2017. aug. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, most nézem, hogy rossz a helyesírásod, mint írod. De akkor mi a fasomra kaptál érettségi bizonyítványt? Kitörölheted vele, olyan, mintha nem is lenne. Vedd úgy, hogy nincs is..
2017. aug. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"4 pàrkapcsolatom volt ,egy szexkapcsolatom + egy pasival csokolozam. " :DDDDDDDD
2017. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos diszgràfiàs vagyok ,sok ostoba azt se tudja mit jelent. Pl Jack Nicholson is az ,multkor volt rôla szô ,hogy nem jô a helyesîràsa. Mégis jô szînész ,tanult és sikeres.

Igen ,az Èretségivel önmagàba kitôrôlhetem ,mégis jôl sikerûlt és még Fôiskolàra is felvettek ,de viszamondtam. Én szeretem a munkàm ,imàdok vezetni. Perfekt német nyelvtudàsommal meg Ausztriàba eltudok helyezkedni elég sok helyre. Ha olyan életképtelen lennék ,nem lenne sajàt kocsmàm ,ami jôl megy.

Magam oldom meg a lànyom ,jonevelt ,a koràhoz képest fejlettebb.

Tehàt nem hiszem ,hogy a helyesiràsombôl ezt a következtetést le lehetne vonni.

A vàlaszokat azért köszönöm!

2017. aug. 9. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!