Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalon ismerkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon ismerkedés? Hirtelen eltűnés? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon elkezdtem ismerkedni egy férfival, majd viberen ill. facebookon folytattuk a beszélgetést. Kb. 1 hétig napi szinten kapcsolatban voltunk, jól megértettük egymást, majd hirtelen eltűnt. Olyannyira, hogy már napok óta semmilyen online felületen nem volt aktív, telefonra sem válaszol.

Ezen rövid idő alatt is kezdett fontos lenni számomra és most már komolyan aggódom, hogy valami történhetett vele. Nem tudom, hogy ebben a helyzetben mit csinálhatnék.

28/N


2017. aug. 9. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha a telefonja be van kapcsolva,semmi baja,valami fontos dolog közbejöhetett neki.
2017. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Családja van, és lebukott.

Ez pech, és erre mérget is vehetsz.

Tudod ha valaki nem hal meg, vagy nem kerül kórházba kómásan, nincs olyan elfoglaltság, hogy ezt ne lehessen jelezni!

2017. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom elérni telefonon sem. Ki van kapcsolva.
2017. aug. 9. 12:51
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont amiatt aggódom, hogy valami komoly dolog történhetett.
2017. aug. 9. 12:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy nem.

Abban viszont igen, hogy lelépett az életedből, és még

szerencsédre időben.

Én is csináltam ezt, de másmiatt.

Itt megismertem egy nálamnál sokkal fiatalabb lányt, és elkezdtünk vonzódni egymáshoz, ezért szó és magyarázkodás nélkül kiléptem az életéből, mert nem tartom helyesnek a 22év korkülönbséget

2017. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha valóban egy szó nélkül lelépett volna, akkor azóta miért nem él online közösségi életet? Napok óta nem volt fent sem facebookon, sem viberen, telefon kikapcsolva, sőt még azon a bizonyos társkereső oldalon sem volt aktív mióta elkezdtünk beszélgetni.
2017. aug. 9. 13:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha valakinek családja van, akkor a vadászatot csak titkos élettel, másik énnel tudja tartani.

Főleg ha igazi "vadász".

Tudom, tapasztalat.

Ez egy életérzés, olyan mint a narkó, nekem is 3x sikerült kimásznom belőle.

Pont ugyan így függesztettem fel a másik énemet.

Igaz én már rég elváltam, de nem akartam, hogy a valódi életemben azonosítsanak.

Szóval ne aggódj, és felejtsd el.

2017. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sztem itt nem ilyen "titkos" dologról van szó, bár valóban sok ilyen férfi van, mint a 7-es válaszoló, sajnos...


Facebookon esetleg látod, h ki a közeli barátja (képek, kommentek alapján), ne szégyeld, kérdez rá, mi van vele, mert aggódsz, csak ennyit, biztos segítenek.

2017. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem akartam személyeskedni ill. minősíteni az urat, mert, amúgy nagyon korrektül leírta ezt a típust, és csak segíteni akart. Bocsánat kedves 7-es!

Remélem nem neki lesz igaza. Bár nem is tudom mi lenne jobb...

Lehet, sőt biztos, lesz egy harmadik verzió, amire mi nem is gondoltunk.

2017. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nos, nyomoztam egy kicsit.

A facebook ismerősei el vannak rejtve. Alaposan szemügyre vettem a képeit, és feltűnt, hogy minden képet csak lányok likeoltak (még a családi képeket is).

Írtam egy olyan lánynak, aki szinte az összes képét likeolta, még szülinapi jókívánságot is küldött neki. Gondoltam ő esetleg ismerheti.

Végül kiderült, hogy kb. annyira ismerte meg, mint én (szintén társkeresőn) és nála is hirtelen eltűnt.

Azt hiszem ideje lesz ezt a fejezetet lezárni és továbblépni.

2017. aug. 9. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!