Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is feltűnt, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt, hogy itt igen sok Egyetemista ("jobb esetben") ossza az észt az életrôl. Fôként nôktöl hallom, hogy elvárják a pasitôl, hogy 25 éves kortol lakjon kűlôn. Sporoljon saját lakásra is emellett?

Figyelt kérdés

Sztm amîg az iskolapadba ûl ,addig ne osza az észt ,hogy mit hogyan.

Majd ha megkapja az àlom melôt jô fîzetéssel ,kûlôn lakik és sporol ,van kocsija stb...


2017. aug. 9. 16:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
#7 ebből látszik, hogy kívülről sem láttál egyetemet, nemhogy belülről, simán van ideje egy egytemistának ide írogatni :D Most konkrétan nyári szünet is van...
2017. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező,tán elutasított egy egyetemes kiscsaj? :D Hogy mik vannak. Nem volt elég neki a 8 általánosod? :D Nem baj,majd máskor ;)
2017. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Dràga szivem ,igaz csak éretségim van meg Bv-s sulim .fegyvervizsgàm. Kutyakikébzô papîrom.

Kint dolgozok fuvarosként jô fîzetésért és van egy sôrôzôm.

Nem melékessen 25éves nô vagyok ,ugyhogy kihagyom az egyetemista csajokat ,köszi szépen!

2017. aug. 9. 20:01
 14/22 anonim ***** válasza:
Kutyakikébző b-vel? Azta. És ha nő vagy, mit zavarnak az egyetemista csajok? Amúgy némelyik sokkal érettebb hozzászólásokat villant itt néha, mint egy-egy idősebb, érett, tapasztaltabb ember.
2017. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Huha ,beleköt a helyesîràsba ,igazad is van. Sajna nem jo ez a diszgràfia ,ez van.

Nem ,nem zavar kûlônôssebben. Ez csak egy kérdés volt.

Az néha kiakaszto ,hogy a valosàgban is elék sok okoskodo ember van. Mindig mindenkinek megmondjàk a tutit ,meg tanàcsok.

2017. aug. 9. 21:27
 16/22 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a fiatalokat (bármelyiket, kegyen egyetemista v. sem). Amikor értelmes és összeszedett válaszokat olvasok tőlük - és rengetegszer olvasok -, szinte elképedek rajta, hogy csinálja, hisz oly fiatal. Annyira jó érzés, legszívesebben magamhoz ölelném mindet.

Ők a jövő!! Ne akard, h megtépje az élet, úgyis megfogja. De, ilyen okos hozzáállással veszik majd az akadályt, tudom, és ez szuper jó érzés!


Ne irígykedj, mert ez az. Te is stramm nőci vagy Kérdező, akkor meg minek? Légy büszke magadra, mert van mire!


Nekem ez a véleményem. Szeretem az értékes embereket

2017. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem meg egy felnőtt embernek lehet véleménye nyugodtan attól függetlenül, hogy nincs tapasztalata valamiben.

Pl nekem nincs gyerekem, de azért kiosztom azt a szülőt, aki tűző napon, 40 fokban sétáltatja a gyerekét mondjuk.

Vagy képzeld, a náci németországban se éltem, ettől függetlenül van róla véleményem :D

Kocsim sincs, de mondjuk attól még gondolhatom úgy, hogy másokat nem szabad elütni kocsival :D


Sokatok azt is nagyon tudja, mi kell a nőknek, mégse volt még sose barátnője :D

Muszlimot is plakáton láttatok, de azért féltek tőlük, mint a tűztől, vagy épp utáljátok őket :D


Szval ja, mi a f-szért ne lehetne véleményem valamiről, csak mert nem tapasztaltam meg?

Majd ha nem úgy lesz ahogy kitaláltam, szólok.

2017. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Sokatok azt is nagyon tudja, mi kell a nőknek, mégse volt még sose barátnője :D

Azt tudom nekem mi kell ,nô vagyok nem férfi :D


Még a gyereknek is lehet véleménye. Nem a véleménynyilvànîtàsrôl volt szô.

Hanem az okoskodàsrôl ,kioktatàsrôl.

2017. aug. 10. 12:47
 19/22 anonim ***** válasza:
#17 nem is tudom, én pl. szívesen sétálok 40 fokban felöltözve (mint például tegnap Pesten). Igaz, időnként kicsit aláhűtök, meg ittam sok Nesteát is, de ki lehet bírni :) Elég ha eszembejut az idei mínusz huszonkettő, basszus, akkor hogy hiányzott ez a jó meleg :)))))))
2017. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"25 éves kortól pedig nem nagy kunszt már külön lakni."


Azt megnézném, hogy az ösztöndíjból, vagy a mellékes munkából hány évtized alatt jönne össze egy saját lakásra való...

FYI: Az ingatlanárak iszonyúan elszaladtak, a fizetések pedig ugyanolyan szarok, mint voltak. Persze, lehet "óccsóér'" is kapni ingatlant, a Nyóckerben vagy valami cigánycity mélyén. Még ki se csomagoltad a holmidat a ládából, már kirámolták a lakásod, rosszabb esetben meg is ölnek.

2018. aug. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!