Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszantóan sokat kerdezősködö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszantóan sokat kerdezősködök a páromtól hogyan szoknak le róla? Nem akarom hogy a kapcsolat rovására menjen.

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy kell ezt elkepzelni? En is sokat kerdezek, mert nyilvan erdekel, ezert vagyunk egyutt. Nem tudom elkepzelni, hogy ez zavaro legyen.
2017. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miről kérdezed? Mert nem mindegy, hogy csak meg akarod jobban ismerni, esetleg kíváncsi vagy a véleményére bizonyos dolgokról, vagy számonkéred minden apróságért. Az utóbbi nagyon vágyölő és bizalomromboló, semmiképp ne csináld.
2017. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy kellene elképzelni mintha számonkérném.Hol voltál, minek,kivel, meddig , miért nem szóltál?...stb persze nem igy rögtön egymás után kérdezem, hanem a beszélgetések közbe.Tegnap is volt egy helyzet észrevettem a városban es én kapom a telefont, hogy mi a helyzet hová mész?Hozzátenném aznap ez a második hasonló hívásom buta kérdésekkel.Válaszul azt kapom hogy Pestre...én folytatom h nem is arra van pest,aztan kihez mész? Es addig fújom a csesztetést amíg mind a ketten felidegesítjük magunkat.Jobban én mert nekem nagyon jó a fantáziavilágom és en be is szólok neki sajnos utána ő is nem hagyja magát.este találkoztunk es ugye szóbakerült az aznapi akcióm a barátom mondta hogy ez fogja tönkretenni a jövőnket h nem tud nyugodtan elmenni sehova mert mindig csak a kérdezősködés es el sem mondja nekem hova megy mert magát akarja megkímélni a veszekedésektől.Szóval még lehetőséget sem adok h elmondhassa h mit csinált mert én bombázom..a hónap végén lesz 9. éve h egyutt vagyunk és nem sikerul változni.Persze volt sokszor h nem csináltam ezt hónapokig,evekig de néha rámjön ez a rossz érzés hogy nehogy elveszítsem.Nagyon negatív ember vagyok es a környezetem elég sűrű a megcsalás. Legyen az családos házas,ember mimdenféle kategória.Tudom h ő nem ilyen ha meg akarna csalni először otthagyna és utána tenné de mégis félek es valószínű h ezért kérdezek annyit.Hatással szeretnék lenni rá de ne érezze azt h jajj ha eljön hozzám mit kap azert amit elmond vagy amit láttam.ezzel a rossz tulajdonságommal szenvedek. Egy ideig megint nem kerdezek mert ugye leszidtak meg ugymond szabad ember arra megy vagy azzal találkozik akivel szeretne mert bízom benne. De amikor rámjön a hülyeség mit tegyek?nem jut eszembe számolgatni stb. Amit gondolok rögtön kimondom sajnos.
2017. aug. 11. 02:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azert, de ha latom a paromat maszkalni a varosban, tok nyilvanvalo, hogy en is megkerdezem, hova megy, mit csinal. Foleg, hogy nem szokasa nelkulem maszkalni, vagy dolgozik vagy itthon van es egyutt megyunk erre-arra. Szoval eleg meglepo lenne ot latni a varosban csak ugy random maszkalni. Viszont o meg ezen tokre nem akadna ki, ez nem szamon keres hanem erdeklodes, termeszetesen oda megy ahova akar, csak nem szokasa egyedul menni.

Lehet, hogy voltak egyeb helyzetek, amikor tenyleg hulyesegeket kerdeztel, de ez az utcas szerintem nem volt olyan es jo nagy paraszt a parod, hogy azon kiakadt.

2017. aug. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!