Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen rövid életű sok párkapcsolat manapság és mit hoz a jövő?

Figyelt kérdés
Egyre több párnál látom, hogy 1-2 év után, ahogy elmúlik a szerelem képtelenek azonosulni azzal, akik valójában, kevésbé vagy egyáltalán nem alakul át a kezdeti láng szeretetté és inkább tovább állnak. Meddig megy ez így, ha mindenki az Igazit keresi? Mert szerintem ennyi erővel bárkire rámondhatjuk, hogy számunkra ö a Nagy Ő, ha a tönkremegy a kapcsolat akkor mégsem volt az, vagy hogy megy ez? Ahogy idősödik az ember és minél több kapcsolata volt, úgy fárad is ebbe, nem?

2017. aug. 10. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Jobb lenne egy életet olyan mellett leélni, akivel nem jössz ki?

Nem vagyok híve annak, hogy dobjunk el mindent csak úgy, de bizony van, hogy nem lehet javítani. Pl nekem az exeimmel teljesen más volt az életstílusunk, persze ez még az első 1-2 évben, mikor találkozgatunk csak, nem annyira szembetűnő, de együttélésnél nagyon hamar kibukott. Próbáltunk dolgozni rajta, nem ment, inkább elengedtük egymást. Most én boldog vagyok a párommal, akivel teljesen jól összeillünk, és az egyik exem is, akivel tartom a kapcsolatot, talált magának olyan lányt, akivel boldogok.

Persze minden marhaságért egyből eldobni a párunkat hetek után szerintem se feltétlenül nyerő taktika, de ha két ember tényleg alapvető dolgokban nem illik össze, akkor kár szenvedni egymás mellett.

2017. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapsag mar kiprobalhat az ember tobb kapcsolatot is, szabadon.
2017. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem régen is voltak rossz kapcsolatok, csak akkor szégyen volt elválni.


Ezek mellett az emberek kevésbé kitartóak, mert több a más lehetőség.


21/L

2017. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem sincs olyan, hogy nagy Ö. Jobban mondva van, de nem keszen kapod, hanem egymast formaljatok azzá. Ha egy huron pendul ket ember ez nagyon konnyen kialakul magatol.


Regebben szerintem azert nem volt ennyi ilyen, mert az emberek is mashogyan gondolkodtak. Kevesebbre helyre jutottak el, igy szukosebb volt a kinalat is. Abbol kellett gazdalkodni, ami van. Plusz nem alltak le mindenkivel, mert megvetettek volna oket, igy talan jobban atgondolva csak azzal bocsajtkoztak kapcsolatba, aki igazan tetszett Nekik.

En sokaknal azt tapasztalom es latom, hogy mindegy ki jon szembe eloszor, annyira maganyosak, hogy kepesek eveket pazarolni az eletukbol olyanokra, akikre semmi ertelme. Jo dolog ez a rohano vilag, meg hasznos a social media de valahogy megis elb.ssz.a az embereket. Befordulunk, bizalmatlanabbak leszunk, paranoiasabbak. Eleg csak egy budapestinek elutaznia videkre par napra es igy forditva.

2017. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Egy párkapcsolat sok lemondással és kompromisszummal jár, ezért egoista embereknek nem való. De ugye ma mindenki a saját egójának a bűvöletében él, és a mindenkit azt szó szerint értem, NINCS kivétel. Én se.

Ezért felesleges erőltetni a párkapcsolatot.

Meg igazából nincs is értelme, létjogosultsága. Ha belegondoltok, ez a régi világban elsősorban a létbizonytalanság miatt volt megoldás, mert ugye "együtt könnyebb".

Ma már akkora jólét van, hogy bárki képes életben tartani saját magát egyedül is, még nélkülöznie sem kell.

2017. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A mai korszellem és a társadalmi közfelfogás az oka, na meg a konzumidiotizmus. Ne kötődj, legyenek felületes, mennyiségi kapcsolataid, ha tönkrement valami, dobd ki és szerezz újat, dugj meg minél több nőt, feküdj le minél több férfival, ettől leszel valaki a nagybetűs életben. Idáig züllöttek a párkapcsolatok, csak mert az emberek bekajálták ezt az idióta szarságot, és számukra a párkapcsolatnak és az emberi értékeknek semmi jelentősége nincs, csak a mennyiség, a promiszkuitás számít. Nézd meg, 15 éve ilyen oldalak elképzelhetetlenek lettek volna, mint a puncs.hu vagy a viszony.hu, ahogy a megcsalást népszerűsíti. Egyszerűen undorító, ami folyik.


És most kimentem okádni.

2017. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Valamit rosszul értelmezel, azok nem párkapcsolatok, csak kell valakivel dugni. Unalmas lesz vele, kell egy másik, még ismeretlen test. Az 1-2 év, kb erről szól és nem párkapcsolatról.
2017. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A globális társadalom hozta magával,hogy szinte minden eldobhatóvá vált.Így a párkapcsolatok is.Ha valami nem működik,azt nem megjavítjuk,hanem eldobjuk.Nyilván nem azt mondom,hogy benne kéne maradni a sz...rban.Viszont nem kéne az első nehézségeknél hátat fordítani a másiknak,és jobbat keresni.A férfiak nem tudnak udvarolni,nincs bennük kitartás,a nők meg tálcán kínálják magukat.Persze,hogy kiveszett a világból a belső értékek tisztelete!A cicababa meg a kigyúrt gyerek a menő,aki nem ilyen,azon keresztül gázolnak.
2017. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a párommal hat és fél éve vagyunk együtt és merem azt mondani hogy mi igazán lelkitarsak vagyunk. Kiegészìtjük egymást sokkal könnyebb menekülni és a problémákat a szőnyeg alá söpörni mint azt mondani hogy semmi gond megoldjuk. A mi kapcsolatunkban is voltak nehezebb időszakok de osszetartunk és minden problémát együtt oldunk meg mert egyek vagyunk kozos problémákkal. Volt olyan hogy poénból mondtam a páromnak " hogy lecserélsz?" Ő erre azt mondta hogy nem kocsi vagyok akit le kell cserélni :D

Viszont a problémák megoldásához mind ketten kellunk mert ha az egyikfel akarja a másik nem akkor lehet hogy tényleg jobb tovabblepni

2017. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!