Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív pasival volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agresszív pasival volt már dolgotok?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk én se voltam egy higgadt személyiség,kötözködtünk rendesen másokkal,főleg azt a réteget támadtuk,ami nem szimpi manapság,meg nem is volt,a kisebbséget.Ő is,meg én is olyan körökben mozogtunk,ami szimpi volt a másiknak,pedig már jóval 30-on felül vagyunk életkorban.Tehát a csibészségek hoztak minket össze.Aztán pénz híján kénytelen voltam elmenni dolgozni,bár ő folyamatosan dolgozott.Mióta rendesen dolgozom,meg kell felelnem mások elvárásának,amit nagyon nem szeretek,de megteszem,megváltozott bennem néhány dolog.Én már nem azt a világot szeretném amiben eddig benne voltam,azt látom hogy az a világ már kezd megszűnni,illegális dolgokkal már nagyon kevesen foglalkoznak.És áttért az agyam egy teljesen más üzemmódra.Ha szeretnék is valakit magam mellé,azt érzem,hogy a mostani párom teljesen ellentéte legyen,mind külsőleg mind belsőleg.Ő az a tipikus kopasz jelleg,de tanult,intelligens,viszont nagyon agresszív tud lenni.Le se írom mik történtek köztünk,mert nagyon durvák,egymásra támadtunk sokszor,törtünk össze-vissza mindent,legalja dolgok történtek.Ezek elcsitultak,és most el akar venni feleségül.De én ebben nagyon nem vagyok biztos : tudom mik történtek régen,miben voltunk benne,szerintem jobb lenne ezt lezárni,és új életet kezdeni.Szépen,tisztán.Neked mi a véleményed ?
2017. aug. 10. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Volt. Lecsaptam.
2017. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Erdeklodoknek rovid verzio: ket rasszista, exbunozo suttyo proli hazasodna, de Suttyo 1. nem biztos benne, mert azt hiszi, hogy megsem akkor suttyo.


Szerintem hazasodjatok. Legalabb megkimelitek a normalis embereket.

2017. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Te megváltoztál, ő nem. Nem is fog.

Én nem ismerkedem agresszív pasikkal, hogy válaszoljak a kérdésedre.


Éppen ideje szakítanod vele.

2017. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Agressuiv pasitol meg kell szabadiknj,ha hozzamesz rosszabb lesz csak
2017. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt agresszív pasim, meg is kérte a kezem. Elhagytam a francba miután nekivágott a falnak. De ahogy olvasom, ti össze is szoktatok verekedni, szóval hajrá! Maximum majd a gyerekek is beszállnak a családi bunyóba ha nagyobbak lesznek.
2017. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt, elhagytam úgy a harmadik után.


De ti szét ne menjetek, kíméljétek meg magatoktól a nrmális embereket, ja és a szaporodást felejtsétek el.

2017. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mélyen megvetem és lenézem a suttyó proli fajtához tartozó pasidat kérdező. Hiába változtál meg, te mélyen legbelül az a proli vagy aki voltál, némi reményt ad hogy a suttyó pasidat már nem találod olyan vonzónak. Szerintem is jobb lenne új életet kezdened. De egy valamit kérek, a normális embereket kíméljed és ne szülj. Nem kell több börtöntöltelék ide.
2018. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!