Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a férjetek gyakran agresszív lenne veletek az alábbi okból?

Figyelt kérdés
Nincs szo fizikai bantasrol, de szoban gyakran kifejezi a duhet. Pl sokszor idegesiti fel, hogy szerinte tul sok szoval meselem el neki a mondandom. Ilyenkor emelt hangon kiabal, hogy terjek a lenyegre, neha a testbeszedevel is jelzi ( osszeszoritja a kezet es ugy mutat). Mas teren a tenyeren hord, de lassan meg sem merek szolalni, maximum par szavas valaszokat adok, a tobbi szerinte varialas ( pl ha kifejtenem a velemenyem). Regebben valoban cserfes, beszedes voltam, de akkor sem indokolatlanul fecsego, mara viszont alig szolalok meg inkabb.

2017. júl. 2. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Úgy kidobnám a büdös francba, hogy csak úgy pislogna megszeppenve, mint Gagarin az űrben.
2017. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ne hagyd magad!
2017. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok kell, és lesz ebből fizikai is. Szerintem ne várd meg.
2017. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem egy igazi nőnek az a feladata, hogy a családra koncentráljon.

Ha ideges vagy agresszív a férje, egy ideig tűrje.

Ő a nő, neki a női szerep jut az életben.

Ha egy nő lenne agresszív az már baj, mert a nő nem arra van kitalálva.

Szerintem főzzön, meg takarítson, és tálalja az ebédet, mert régen is ez volt, és jó lenne ha konzervatív kormányunk marad, a jövőben is maradjon így.

Ahogy egy nagy politikusunk is mondta nemrég" a nők azért vannak hogy otthon legyenek főzzenek és gyereket neveljenek"

nem én mondtam hanem egy híres magyar politikus.

2017. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem úgy tűnik nem biztos, hogy egymáshoz valóak vagytok. Ha te szeretsz beszélni ő. meg ezt nem bírja, akkor ott nagy nehézségekkel kell szembenéznetek.
2017. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

itt a gyiken csak egy válasz létezik az ilyesmi jellegű kérdésekre. az hogy válj el, szakíts vele, tiltsd le mindenhonnan, és veresd meg a szomszéd gyúrós csávóval.

egyébként én se szeretem ha valaki 2 percig írja körül azt, amit egyébként 5 másodpercben össze lehetne foglalni.

a kommunikáció meg csodákra képes, lehet neked is ezt kéne tenned és megmondanod a férjednek, hogy nem tetszik a viselkedése.

2017. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a small talk féle felesleges fecsegés idegesíti, de akkor sem normális az ökölbe szorított kézfej. Tény, hogy sok nő rettenetesen fárasztó a semmitmondó fecsegéseikkel, de azért basszus a partnerünktől nem szabadna, hogy idegesítsen a mondanivalója. Fura fazon, nehogy megcsapjon egyszer!
2017. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Valas/elhagyas nem opcio! Szeretjuk egymast, csak ez az 1 dolog van, amin osszekapunk. O leint h csend mar, en meg sertodott sundiszno modba valtok, ritkan szolok csak vissza.
2017. júl. 2. 22:04
 9/18 anonim ***** válasza:
2017. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Ökölbe szorítja a kezét, meg csendre int, csak azért mert beszélsz, és válás nem opció? Kérdező, akkor edd meg, amit főztél.


Amúgy meg te kérdezted, mi mit tennénk, szerintem azért a többségünk - nemtől függetlenül - egyetért az első válaszolóval.

2017. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!