Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen ha zavar hogy a párom más lánnyokkal ( munkatárs, ismerős) beszélget?

Figyelt kérdés
Féltékeny tipus vagyok nem tagadom. A mostani párom anno okot is adott rá sőt most is néha furán viselkedik( elrakja a teloját vagy kikapcsolja) ő azt mondja azért csinálja hogy ne idegesítsen ha csipog a teloja. Meg azt mondja hogy akarki ir neki nem érdekli csak én. De nem tudom ezt elfogadni. Annyiszor próbálom de nem megy. Mikor meglátom hogy jelez a telefonja egyből az ugrik be hogy megint ki az?! És érdekes módon mindig lány ír neki. Lehet ezt valahogy kezelni? Néha úgy érzem befogok sokalni ez miatt. Főleg hogy ő barmikor megkerdezi én kivel beszélek egyből mondom ő meg soha.
2017. aug. 10. 22:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Akkor dugdozom a telefonom,ha vaj van a fülem mögött.
2017. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Akar csak az en parom de meg van az oka!..:/
2017. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem értem én nem beszélgetek más fiúkkal én erről le tudok mondani ő mért nem?! És lényegtelen hogy ő ír valakire vagy rá irnak akkor is beszélget velük. Ha nem életem szerelme lenne és nem lennék 6 hónapos terhes akkor talán azt mondanám hogy hagyjuk egymást de igy nem megy. Tudom hogy 1 kapcsolat alapja a bízalom de úgy érzem ez nekem sosem fog menni. Még akkor sem ha folyton azt mondja hogy szeret és örökké velem akar lenni.
2017. aug. 10. 23:06
 4/26 anonim ***** válasza:
Te választottad ezt a gyökeret.
2017. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret mert érzem csak nem értem miért beszélget másokkal :(
2017. aug. 10. 23:07
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

"Nem értem én nem beszélgetek más fiúkkal én erről le tudok mondani ő mért nem?"


Szóval, ha te nem beszélgetsz fiúkkal, akkor neki is meg van tiltva, hogy csajokkal beszélgessen?

De egy önző éretlen p..csa vagy. Hogy jössz te ahhoz, hogy megmondd, hogy kivel beszélgessen?

Az a te problémád, hogy nem beszélgetsz srácokkal, de ahhoz semmi jogod, hogy megtiltsd, hogy akkor ő se tegye ugyanezt a csajokkal.


És mi volt annak idején az ok?


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység RÓLAD szól, és nem a másikról!


Betegesen féltékeny vagy, és szerintem teljesen ok nélkül. És tudod, már azért dugdossa a telóját, mert ismer téged, tudja, ha megtudnád, hogy az egyik csaj haverjával beszélgetne, akkor kivernéd a hisztit, ami már közelítene a 4. világháborúhoz.


Miért olyan nagy baj, hogy vannak lány haverjai?

Neked miért nincsenek pasi haverjaid?

Ja, ha neked nincs, akkor a másiknak se legyen? Önző vagy!


Akkor minek maradsz vele? Csak a gyerek miatt? Jaj, ez a kifogás része.

Kislány, egy gyereknek harmonikus szeretetben gazdag családra van szüksége, nem két idegbeteg szülőre, akik közül, ráadásul az anyja betegesen féltékeny, és nem bízik meg a párjában!

Ha el akarod b..szni a gyereked jövőjét, akkor nagyon jó úton haladsz.


Nem érted, hogy miért beszélget mással? B+ azért, mert nemcsak hímneműekből áll a társadalom.

Nőj fel agyilag kislány.

2017. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó! Te meg hogy jössz ahhoz hogy éretlen p.csának hívj? Rohadtul nem ismersz! És ha tudnád a kis történetem akkor lehet felfognád miért vagyok féltékeny! A mostani párom x éve elhagyott egy másik lányért aki elmondása szerint nem érdekelte mégis összejött vele. Egyik hétről másikra közölte hogy már nem érdeklem. És mikor az a masik csaj átvágta/kihasználta jött vissza hogy megbánta azóta együtt vagyunk és igy sajnos a bizalom nehezen alakult ki ismét. És ez csak egy része. Elhiheted van okom arra hogy féltékeny legyek mert ad rá okot! Ja és volt amikor én is beszélgettem fiúkkal de az őt zavarta és erre értettem hogy èn erről le tudtam mondani miatta. Én nem tiltok meg semmit csak szeretném tudni ha beszél lányokkal..
2017. aug. 11. 00:54
 8/26 anonim ***** válasza:
17%
Igen kisanyám, úgy lehet kezelni, hogy nem foglalkozol vele. Azért mert mi férfiak beszélgetünk nőkkel az nem jelenti, hogy meg is rakom a nőt utána a bárpulton. Rengeteg női ismerősöm van akikkel beszélek, mégsem akarok mindegyikre rámászni. Amikor kapcsolatban voltam akkor is beszélgettem nőkkel, nehogy már mert neked bass*a a kis csőröcskédet, hogy más nőstény is részt vesz a barátod életében beszélgetési szinten, meglegyen tiltva neki. Vagy ha nem tetszik akkor dobd ki azt keress egy gumiszobában élő, internet és minden egyéb szociális kapcsolatteremtésre alkalmas eszközt nem ismerő hím lényt. Talán az a te zsánered szivi.
2017. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyott egy másik lányért, mikor szétmentek, visszakönyörögte hozzád magát is te visszafogadtad. Gratulálok. Edd meg amit főztél
2017. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen visszafogadtam mert szeretem! És mint ahogy mondtam nem tiltok neki semmit. Egyszer nem mondtam hogy ne merjen más lányokkal beszélni. Csak érdekes hogy neki lehet nekem nem mert mikor én beszéltem 1-2 fiú ismerőssel az őt annyira zavarta hogy komolyan hangot adott neki.
2017. aug. 11. 05:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!