Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen ha zavar hogy a párom más lánnyokkal ( munkatárs, ismerős) beszélget?

Figyelt kérdés
Féltékeny tipus vagyok nem tagadom. A mostani párom anno okot is adott rá sőt most is néha furán viselkedik( elrakja a teloját vagy kikapcsolja) ő azt mondja azért csinálja hogy ne idegesítsen ha csipog a teloja. Meg azt mondja hogy akarki ir neki nem érdekli csak én. De nem tudom ezt elfogadni. Annyiszor próbálom de nem megy. Mikor meglátom hogy jelez a telefonja egyből az ugrik be hogy megint ki az?! És érdekes módon mindig lány ír neki. Lehet ezt valahogy kezelni? Néha úgy érzem befogok sokalni ez miatt. Főleg hogy ő barmikor megkerdezi én kivel beszélek egyből mondom ő meg soha.
2017. aug. 10. 22:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#8.as hozzászolás: már az hogy a nőket le nőstényezed. Biztos nagyon szeretted a párod ha mellette más lányok társaságara vágytál akár csak beszélgetés szinten és szerencséd van hogy a párodat ez nem zavarta. Pont olyan lehetsz aki azt hiszi neki mindent lehet.
2017. aug. 11. 05:31
 12/26 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!


"Te meg hogy jössz ahhoz hogy éretlen p.csának hívj?"

Majd ha viselkedéseddel kiérdemled, hogy érett felnőtt nőként hívjon valaki, akkor nem foglak le éretlen p..csázni, azonban, amíg adsz rá okot, mert adsz bőven, addig viseld el, hogy így hívlak, vagy tegyél azért, hogy ne így történjen!


Szóval elhagyott, de te meg visszafogadtad! :D

Gratulálok neked. Egy szemernyi önbecsülés, önszeretet nincs benned. Nagyon elvakult vagy.

De az gondolom még véletlenül se jutott eszedbe, ha ő annyira szeretne téged, akkor miért hagyott is ott?

És te hogy szerethetsz valakit, ha tudod, hogy ő nem szeret, hisz nem szeret téged, ha otthagyott egy másik lányért?


Egyébként pedig mindig kettőn áll a vásár.

Ti rontottátok el kezdetben is a kapcsolatot. Ennek fokozatai voltak biztos.

"Egyik hétről másikra közölte hogy már nem érdeklem."

Miért nem tettetek a kapcsolatért?

Ne csak a másikat hibáztasd már, hogy ő otthagyott téged egy másik csajért. Na vajon miért? Mert biztos sz..rtál a kapcsolatra, nem törődtél vele..stb.

Ne hogy azt mond már, hogy egy tökéletesen harmonikusan működő kapcsolatban egy pasi más csaj után vágyik?

És ez nem egyenlő azzal a csajjal, akire haverként tekint és vele beszélget. Ég és föld a kettő!


Szóval elb..száttok a kapcsolatot, annak meg lett a következménye, de te visszafogtad.

Most meg rinyálsz, hogy nincs meg a bizalom, és még te csodálkozol azon, hogy ha ő is szóvá teszi, hogy miért beszélgetsz más srácokkal. Képzeld azért, mert megteheti veled, mert nem tudsz kiállni magadért, papucs vagy, úgy rángathat téged, ahogy akar.

Hisz te magad írtad:

"a és volt amikor én is beszélgettem fiúkkal de az őt zavarta és erre értettem hogy èn erről le tudtam mondani miatta"

LEMONDTÁL!!! Itt is te voltál a h..lye, hogy ezt megtetted. Ő milyen jogon is kért erre és te milyen jogon bólogatsz neki, mint egy kis pincsikutya?


Tényleg megérdemlitek egymást.

Én csak a szegény gyereket fogom sajnálni, hogy két ilyen minősíthetetlen személy lesz a szülője!


Nem tiltasz neki semmit. :D " Egyszer nem mondtam hogy ne merjen más lányokkal beszélni. "

Ne MERJEN!! :D Ez kész. Ez jó nagy tiltás.

És mi van, ha mer.

Úgy játszik veled ez a srác, ahogy akar, te meg bólogatsz hozzá.

És egyébként jogosan, mert azt lehet átb..szni, aki hagyja is magát.


Kérdező, ajánlom hogy sürgősen fogj hozzá önismeret gyakorlásához, olvass könyveket, hallgass hanganyagokat. Nagyon rád fér.


Egyébként pedig MINDENKI AZZAL BESZÉLGET, AKIVEL AKAR!!!! Senkinek semmi köze hozzá, nem tilthatja meg.


Eléggé szép kapcsolatotok lehet, ahol már tiltáson van egy-két cselekvés. :D

Sok boldogságot a nagy kupac sz..rhoz. :)

2017. aug. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Van igazság abban amit irtál lehet igen "papucs" vagyok de valószinűleg te nem szerettél annyira még senkit hogy igen is lemondj dolgokról miatta. És köszönöm a jókivánságod. Hasonló jokat neked is!
2017. aug. 11. 07:34
 14/26 anonim ***** válasza:

a 69%-os stílusa elég durva, de igaza van. A kapcsolatotok több sebből vérzik, semmi önbizalmad és ez a pasi azt csinál veled, amit akar, annyira nem bírod a gondolatot, hogy egyedül maradsz. Én egészséges önértékeléssel rendelkezem, és ha a pasim azt mondaná, nem akarja, hogy beszéljek más pasikkal, egyszerűen kiröhögném.

Tudod, nem az a hűséges, akinél nincs kísértés, hanem az, aki ellen tud állni neki. Az előbbi kategóriába tartozókat a legelső kicsit rámenősebb, hosszú combú bögyös maca le tudja nyúlni. Kell neked egy olyan pasi, aki bármikor lelép mellőled? Nekem nem kéne. Azt hiszed, megnyugodhatnál, ha nem beszélne más nőkkel, de tévedsz. Ugyanúgy lát más nőket, egyszer megfordul a kisboltban a Julcsa után, az meg rákacsint, lehet, hogy másnap már menne is hozzá lakásra.

Állj ki magadért és tedd rendbe magad, ettől a pasitól meg szabadulj meg, mert ez már nem kapcsolat. Kár volt visszafogadnod. Azért csúszott vissza, mert a másik nő lelépett, és tudta, hogy amilyen papucs vagy, mindig ott leszel és várod tárt karokkal. Hát ne tedd.

2017. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, oltári nagy tévedésben vagy.

Attól hogy szeretünk valakit, még nem kell lemondanunk dolgokról.

Mert az már nem szeretet, hanem önzés, kisajátítás, egoizmus, ha valaki ilyet mert "kérni" a másiktól.


4 és fél éves boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatban vagyok a párommal. Szóval a mi kapcsoltunk merőben a tiétek ellentéte.

Mi minden egyes nap teszünk azért, hogy jól működjön.


És te ilyen sz..r kapcsolatban estél teherbe.

Azt hiszed hogy majd a Gyerek miatt nem fog félrelépni a párod? Vagy akkor miért is vagy terhes?

2017. aug. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszod és igazat adok dolgokban. Egyet is értek 0 önbizalom van. Főleg mosanában a terhesség miatt is. 0nak érzem magam. Érzékenyebb vagyok és féltékenyebb. a terhesség óta minden felerösödött bennem Azért egy kapcsolatot lezárni nem egyszerű dolog főleg ha szerelmes az ember valakike és attól babát is vár..
2017. aug. 11. 07:58
 17/26 A kérdező kommentje:
Ennek örülök utolsó! És gratulálok hozzá :)
2017. aug. 11. 07:59
 18/26 A kérdező kommentje:
Mindketten akartunk babát és terhes lettem. A párom nagyon örült neki és nem is engedte volna hogy elvetessem.
2017. aug. 11. 08:01
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem azért lettem terhes hogy ne hagyjon el! Kettönk közül én voltam akinek egyszer megfordult a fejében az abortusz..
2017. aug. 11. 08:02
 20/26 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, hasonló cipőben jártam mint te és a telefon dugdosás bizony nem jelentett semmi jót. Ki is derült utána, hogy bizony másfelé kikacsintott.

Mindegy is, a kérdésem az, hogy te ezt az idegbajt, ezt a folyamatos féltéknykedést akarod az életedbe? Vagy inkább adsz magadnak és a babának egy esélyt és felneveled egy nyugodt környezetben. Gondolkodj el rajta, Ha már ilyen önzetlen vagy, akkor a gyerek érdekében lépj le minél hamarabb.

2017. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!