Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Lehet, hogy reménytelenül várnátok a nagy, Ő-re, vagy belemennétek olyannal kapcsolatba, akivel minden jó, de nincs meg a nagy szikra? Legyek megalkuvó, vagy sem?

Figyelt kérdés
30 felé közeledem, nő vagyok.
2017. aug. 11. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos ,hogy a nagy szikrát kiváltó személy az igazi,mert van ,hogy ez adott,de egyébként nem illetek össze mások az életcéljaitok. Egyébként lehet,hogy a tökéletes társ a közeledben van csak nem veszed észre.
2017. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Van, aki inkább egész életében egyedül marad, de nem ad alább az elvárásaiból. Más meg más.
2017. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1: tudom, hogy a közelemben van, csak ő nem vesz észre.:( Én meg meguntam a várakozást.
2017. aug. 11. 19:56
 4/14 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy a közelemben van, csak ő nem vesz észre.:( Én meg meguntam a várakozást."


erre mást nem lehet mondani, hogy vagy vársz még addig míg macskás néni nem lesz belőled, vagy továbblépsz és mersz változtatni az életeden.

2017. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát kapd el a grabancát egyszer!
2017. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4: én is a macskás néni szereptől tartok.:D Ezért nem tudom, hogy mit tegyek.:(
2017. aug. 11. 20:54
 7/14 anonim válasza:
Ezt neked kell eldöntenEd.Én a saját példámat tudom neked leírni.VOlt egy fiú akire ha csak rágondoltam majd kiugrott a szívem.Hosszú éveken át ment a se veled se nélkűled,volt h hónapokig,évekig nem beszéltünK aztán újra találkoztunk(véletlenül)újra lángoktunk,de aztán nem lett .szóval ez ment majd egy évtizedig mikor megismertem a férjemet.Minden jó volt.Jól éreztem magam a társaságában,megnevettetett,azonos világnézet,jövőkép,jó szex...de az a bizonyos mindent elborító érzés,az a tűz sosem jött el.Én megalkudtam,és nem bánom,mert így évek múltán sokkal mélyebb érzelmi szintre jutott a kapcsolatunk.Azóta született két kisfiunk 3s tervezzük a harmadikat.Jól mülködünk együtt immár 8.éve.Egyébként az élet is engem igazolt,hogy jól döntöttem.Kb 3-4 éve megint az utamba sodorta az élet azt a bizonyos férfit.Azt hidtem meghalok..lángoltam..még arra is gondoltam h elhagyom a férjem(akkor még nem voltak gyerekek),de megláttam immár felnőtt szemmel(amikor kezdődött ezzel a bizonyos férfival csupán 16évesek voltunk)hogy milyen egy link alak,hogy mennyire nem eggyeznek a nézeteink,hogy hosszú távon nem tudna boldoggá tenni.Jól döntöttem! Kívánom,hogy te is jól dönts(inkább az eszedre hallgass bármennyire is fáj is).
2017. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalatodat!:)
2017. aug. 11. 21:11
 9/14 anonim válasza:
Igazán nincs mit! Remélem helyesen döntesz!Még annyi eszembe jutott,hogy ha valakire várni kell az már r3gen
2017. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Bakker lemaradt a vége.Szóval ha valakire várni kell az már régen rossz
2017. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!