Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezet észreveszi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezet észreveszi, ha két ember vonzódik egymáshoz? Miből?

Figyelt kérdés

Elvileg tetszem egy férfinak, mindenki ezt mondja legalábbis, de én nem tudom eldönteni, hogy így van e.

Sokat keresi a társaságom,és csillog a szeme, ha néz, de lehet, hogy alapból olyan neki :D meg amúgy mindenkivel kedves.Nekem tetszik egyébként.


2017. aug. 11. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
testbeszédből és kérdésfeltevés,vagyis érdeklődésjelzők.
2017. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Kisugárzás Látni lehet rajta, hogy kivirul a közeledben, vágyakozva néz rád, teljesen megfogja a lényed.


Nekem is ezt mondták, amikor látták rajtam, hogy tetszik egy férfi, csillogott a szemem.

Az efféle tekintetet minden ember észreveszi.

2017. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
50% esellyel igen.
2017. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Nekem is volt ilyen. :D Barátnőm ugratott egy pasassal, hogy biztos nagyon bejövök neki. Egyébként nem tudom, mi alapján gondolta. De tény, hogy szimpatikus volt nekem is. Aztán mikor kettesben voltunk, ment is a flört. :)
2017. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy egymásra néznek...
2017. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Dehogyis. Akkor nem lenne ennyi meglepődés meg pletyka, mert mindenki mindent tudna. Az emberek amúgy is titkolni akarják az érzéseiket, hisz azzal, ha megmutatják, sérülékenyek lesznek.
2017. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Észre lehet venni, igen. Persze nem mindenki figyel az ilyenekre, szóval nem biztos, hogy mindenki észreveszi, én észre szoktam venni az ilyeneket. Még olyan is előfordult, hogy jóval előbb megsejtettem egyik kolléganőmről, hogy babát vár, mint hogy ez be lett volna jelentve és mások megtudták volna (nem látszott rajta akkor még a pocak, és a beszélgetései sem szóltak gyerekről, a bizalmasom sem volt).
2017. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha kommunikálnak egymással, akkor a testbeszédükből, na meg abból, hogy miket mondanak egymásnak simán le lehet vágni, hogyha tetszenek egymásnak.

Viszont ha nem kommunikálnak, akkor nem. :D Rólam sosem tudják, hogy nekem ki tetszik, mivel aki tetszik, azzal alapból nem beszélek egy szót sem, kerülöm a társaságát. :D

2017. aug. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen, észreveszik ha valakik erősen vonzódnak egymáshoz.


Nálam is van ilyen kollégám, és nem egy ember mondta már, hogy tetszem neki, holott nem udvarolt. ( én is észrevettem). :)


Testbeszéd, érdeklődés, de leginkább a tekintet.

Lehet visszafogni magad én nem kell megszólalnod sem, a nézés viszont pl sokszor elárul, akkor is, ha nem akarod.

2017. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abból,ahogy egymásra néznek,ahogy egymással kommunikálnak.Izzik körülöttük a levegő.
2017. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!