Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm autómániás? Hosszú.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm autómániás? Hosszú.

Figyelt kérdés

Ha szombat, akkor autótakarítás nála a program, de van hogy heti 2* is lemossa, áttörölgeti. Nemrég vette, kb 2-3 hónapja és azt mondja, hogy hamar meglátszik rajta a kosz. Egyedül ő használja, de a hátsóülést is kiporszívózza meg a belső teret is áttörölgeti kétszer. Amikor szóvá teszem, hogy minek, csak azt mondja, hogy menjek inkább kiskefével és pucoljam át a felniket, mert hogy néz ki amikor koszos. Szereléshez nem nagyon ért ezért nem is szokott rajta semmit bütykölgetni, de örülne, ha lenne valaki, akivel tudna, én meg félek, hogy majd talál valami autóbu..s csávót, akivel majd ellesz. Én nem vagyok annyira oda az autókért, de felslegesnek és időpocsékolásnak tartom ennyiszer áttörölgetni, addig nem is találkozunk, amíg nem végez. Most azon gondolkozok, hogy inkább keresek neki valami öreg szerelőt. Szeretne új felniket venni,aminek utána néztem és nagyon nem olcsó. Vezetni nem vezet rosszul, de amikor leparkol a legmesszebb teszi ezt, mert úgy kevesebben állnak mellé és kisebb az esélye hogy meghúzzák, pedig használtan vette és már most van rajta pár kavicsfelverődés meg karc, de legalább nem akarjaújra lefestetni, gondolom az is méregdrága lenne. Mit tegyek, hogy jobban figyeljen rám? Vagy menjek én is pucolgatni mellé? Találkozókra szerencsére nem jár, de nem is akarok neki ötleteket adni.

25n 27f


2017. aug. 12. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljél vele. Szívesen elcserélném a kocsit egy hétre. Az enyém, kora tavasszal volt lemosva, úgy ép csak. A porszívózásba is bele untam 10 perc után. Talán, rendbe rakná enyémet is.
2017. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ember az eső autójával így bánik... aztán lassan rájön, hogy az is csak egy használati tárgy


(kedvencem az első autós szomszéd lány volt, aki télen is egy vödör vízzel áttörölgette a saras részeket. mondtam neki, hogy nem kellene ilyen módon takarítani, főleg nem az ajtók keretét... nem hitte el, pár év múlva olyan rozsdaboglya volt a kocsi, hogy öröm volt nézni).

2017. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hoppáá. Én meg beülök az autóba, nézem a kormányon a bőr megint kiszakadva, a kézifékkart megfogva a csokoládé folyik szét az ujjaim között, az első lökös már megint kuka (szerencsére nincs a bontókban és bő 300e ft) küszöbspoiler leszakadva, felni lepadkázva, mocsok benn mindenhol. Már direkt nem ülök abba a kocsiba amivel asszony jár, mert hányinger kerülget..
2017. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!