Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerülhet engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülhet engem?

Figyelt kérdés

2 hónapja történt. Néhány munkatársammal elmentünk partizni (inni mint a gödény xD) és szerintem mondani sem kell hogy mind berúgtunk aznap de a legjobb barátom szerint én vittem a prímet. Ebben biztos is vagyok mert szinte semmire sem emlékszem az aznap estéből.

Viszont itt jön a lényeg. Ott volt egy srác is akit már kicsit régebb óta ismertem és egyszer szerelmet is vallott nekem. Én visszautasítottam bonyolult hogy mért mert kedveltem a srácot. De ezek után is szinte folyton bámult próbált velem beszélgetni a közelembe lenni stb. És ő is ott volt mikor berúgtam. Viszont másnap nem jött dolgozni és 2 hétig nem is láttam. És mikor végre megint találkoztunk akkor amint beléptem a terembe ő rögtön amint lehetett inél nagyobb ívbe kerülve engem távozott és még csak rám sem nézett. Nem tudom hogy mit csinálhattam akkor mert senki nem hajlandó a mai napig elárulni mit csináltam. És biztos én csináltam valamit mert úgy egy héttel később hogy újra láttam ismét beszélt velem pár szót. Mintha csak elmondták volna neki hogy semmire sem emlékszem.



2017. aug. 12. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy végigment rajtad a fél társaság, ezért már nem vagy annyira rokonszenves neki. Vagy fulladoztál a saját hányásodban, és nem tudja ezt a képet kiverni a fejéből. De hát csak találgatok.
2017. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondolok, amit az első válaszoló írt. Lehet, hogy nem volt neki szimpatikus a viselkedésed, vagy túl obszcénul viselkedtél, és csalódott benned.
2017. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, ami az első 2 válaszolónak. Nagyon visszataszító tud lenni, ha az, aki korábban tetszett nekünk, vagy akár még most is tetszik, így leissza magát. Szerintem semmin ne csodálkozz.
2017. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hátb+... hulladékra iszod magad, azt' csodálkozol, ha ejtenek is?


Szerinted ki a rosseb akar komolyba' maga mellé egy parti-r kezdő alkeszt?


("súlyosító tényező", hogy ezt még afféle jó sztorinak is gondolod.)

2017. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első 3 választ :)
2017. aug. 13. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!