Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek megint kezdemenyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek megint kezdemenyezni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy ferfi, de sajnos o nem tud rolam, igy bejeloltem es rairtam egy barati hangvetellel. Ugy ereztem vevo ram, elkezdtunk beszelgetni, erdeklodo volt de a vege fele mar nem kerdezett vissza. Igy nem eroltettem. Azt gondolom a mai vilagban mindegy hogy melyik fel kezdemenyez de ha van vonzalom onnantol a ferfinek a dolga hogy meghoditsa a not. A kerdesem az lenne, hogy ujra ra kellene e irnom? A beszelgetesunk ott maradt annyiban, hogy megkerdeztem szorakozni jar e esetleg es azt valaszolta hogy nem igazan.
2017. aug. 13. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejeleloted, visszajelolt, udvariassagbol beszelgetett veled kicsit. De a tobbibol, amit irsz, nagyon valoszinu, hogy nem erdekled, mint no.
2017. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer még ráírhatsz, de ha arra sem reagál érdemben, akkor nem érdekled.
2017. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

"ha van vonzalom onnantol a ferfinek a dolga hogy meghoditsa a not."


jól beszélsz.

itt úgy tűnik nincs semmilyen vonzalom, vagy csak minimális, vagy más tetszik neki, vagy vagy.

ha akarna tőled valamit akkor nem hagyta volna megszakadni a beszélgetést. szerintem csak akkor írj rá, ha nem érzed azt hogy ezzel megaláznád magad.

2017. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki, hogy nem akar tőled semmit. Hány évesek vagytok?
2017. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ne írj rá. :) Én így voltam a párommal. :) Én írtam rá először, beszéltünk pár szót és annyiban maradt, na mondom jól beégettem magam. Aztán eltelt kb 3 hét és mikor már az eszembe sem volt magától jelentkezett, de onnantól kezdve kitartóan és egyfolytában írt, nekem a kisujjamat sem kellett mozdítanom. :) Azóta is boldog párkapcsolatban élünk. :) Kívánom hogy neked is így alakuljon. :)
2017. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megfogadom, nem irok neki, felek hogy megalaznam magam, annyira viszont tartom magam, hogy ne tegyem. Ha ennyiben marad annyira nem fog bantani. Viszont ha masodjara is ilyen lenne az kellemetlen lenne. Utolso :D :D remelem!!
2017. aug. 13. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont keresd még. Aztán ha egy ideig semmi, akkor ennyi.


Viszont a meghódítás annak a feladata, aki akarja a másikat, nem a férfié. :D Ez épp olyan, mint a kezdeményezés.


A passzivitás se mindenkinél nyerő. Ettől nem biztos, hogy kelendőbb leszel.


Bár a gyáva magyar női társadalomhoz képest így is becsületre méltó, hogy te kerested meg őt.


Nekem mondjuk volt, hogy folyton irkált egy nő régen, még tán flörtölni is próbált, de annyira nem jött be, hogy abszolút full passzív voltam vele. Mondjuk az se sokat segített, hogy folyton panaszkodott a problémái miatt, de a személye sem volt szimpatikus valahogy.

Más szóval sajnos lehet, hogy tényleg nem érdemled.


Tegyük hozzá azért, hogy egy semleges beszélgetést még nem fogok vonzalom kinyilvánításnak venni, végképp nem a facebookon. Ez irreális lenne!

A baráti hangvétel félreérthető lehetett, hihette, hogy tényleg barátkozol...

2017. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érdekled*
2017. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!