Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-25 közötti lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 közötti lányok/nők, érdekelne nektek milyen férfiak jönnek be? Külsőre, belsőre, esetleg képpel is illusztrálhatjátok!

Figyelt kérdés
Életkorotokat is írjátok oda, köszii :)
2017. aug. 13. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Hülye kérdés! Visszaolvasod a GYK-t, kiderül, hogy a nők a kopasz, kigyúrt, 110 kilós, bunkó, bmw-s alfahímekre buknak.


Igaz, ezt mindig pasik írják le, de ha netán egy nő mást mond, akkor a porba pontozzák, szóval tuti igaz :P

2017. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Külső:

Haj- és szemszín mindegy tényleg, de legyen izmos, sportos, nem az aki elereszette magát. Legyen jó erős, lehetőleg értsen is valami küzdősporthoz. Nekem az a szexepil egy férfiban. :D Nem mondom hogy azonnal ráizgulok valakire, csak mert MMAzik, krav magázik vagy ilyesmi, de azért rögtön jobban fog érdekelni és vonzani. :D És ha mellé jó pasi külsőre-belsőre, akkor ez fogja álompasivá tenni a számomra. :D

Mivel 180 magas vagyok, az a minimum hogy 185 legyen hogy igazán elsőre felkeltse az érdeklődésemet. Azért két méteres se legyen...

Arc: helyes, de ez ízlés kérdése, lehet amit te helyesnek gondolsz, az nekem nyálas és férfiatlan. De a fejforma hosszúkás vagy ovális legyen mindenképpen, nem kerek. Magam is hosszúkásabb arcformájú vagyok, vagy ovális, nekem a kerek az nem vonzó. És nem akarok pengevékony ajkakat, legyen csak dús, csókolni való, meleg.

Szőrös legyen valamennyire, kizárólag a hónaljában szedje le, és a fanszőrzetét se bokrosítsa. Többi helyen, pl. mellkason szőrt akarok!

Stílusa, öltözéke ne legyen túlbonyolított, lehet kicsit sportos, vagy akár elegáns, de maradjon stílusos, férfias, igényes. Az ápoltságot és higiéniát számomra nem tudja túlzásba vinni. :) De a piperkőcséggel ne keverjük, hogy így meg úgy belövi a haját, havonta kétszer futkos fodrászhoz festetni, fúj...

Belső:

Kedves legyen, vidámabb típus. Vállaljon felelősséget és legyen szorgalmas, dolgos. Velem figyelmes, tisztelettudó, törődő. Mindenkivel legyen udvarias, ne csak velem, más nőkkel is, családjára se szarjon. Szóval lássam hogy jól bánik az emberekkel és aki fontos neki azzal úgy is viselkedik. Hűség, de feltétlen megbízhatóságig az alap. Amúgy legyen tartása, leleményessége, gxakorlatiassága az élet nehézségeihez. Legyen kommunikatív, könnyen megkevelhető, de ne egy nagydumás humorzsák. Csak lássák hogy normális, ezért pedig szimpatizáljanak vele. Legyen játékos típus, húzható, és aki húz másokat, engem. :) Intelligencia, tanultság alap... Mi van még? Legyen becsületes, ezt se tudja túlzásba vinni. :D Mert akkor velem szemben is az lesz. Ne legyen lobbanékony, illetve haragtartó meg főleg ne... A problémákat meg lehessen vele oldani és beszélni. A szex pedig kell hogy jó legyen y tudjon is dugni, ne két perc alatt menjen el, és legyen neki a legfontosabb hogy én is elmenjek minden együttlétkor. Lehet kicsit durvább az ágyban.

Képek:

Inkább nem mutogatok képet a barátomról. :D

21/N

2017. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2:...és akkor még mi férfiak vagyunk válogatósak. :D
2017. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván a barátom a legjobb pasi a világon, és előtte is voltam fiúkkal, de nem nagyon hasonlítottak.

Ami viszont mindig bejön: tiszta bőr (a színe, árnyalata mindegy, csak ne legyen pattanásos, mitesszeres, viszeres), sötét haj, természtes szőrzet, sehol nem zavar, sőt. Adjon az öltözködésére, itt nem márkás, rongyrázós darabokra gondolok, hanem hogy legyen stílusa, ez pl. ajándékoknál is segítség (a barátom pl. szereti a mintás zoknikat, azzal nem tudok mellélőni). Ápoltság alap, nem feltétlen parfümfelhőre gondolok, de mondjuk a természetes testszaga se taszítson. Tetkók, piercingek okésak, nekem is vannak.

Nem kell kigyúrtnak lennie, be is jön az "apatest", de nem hátrány, ha sportolhatunk együtt.

Belsőre annyi, hogy jól tudjunk kommunikálni, hasonló nézeteink legyenek, politikában is legyünk egy oldalon. Máshogy nem megy, tudom, ronda dolog, de állt már ilyen dolog közénk emberekkel.

Ne legyen problémája az életvitelemmel, szeressen dolgozni, legyenek ambiciói, legyen intelligens. Lehessen vele bulizni, otthon dögleni, együtt olvasgatni vagy csak együtt gépezni este még az ágyban. Szeresse a főztömet.

Akik bejönnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


19L

2017. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és 18/l :)
2017. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!