Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett "divat", hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett "divat", hogy a fiatal 20-25 közötti nők egyedül vállalnak gyereket a nagy semmire, apa és kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

A kérdés azért fogant meg bennem, mert az elmúlt 1 évben ma tudtam meg hogy az 5. nő ismerősöm is terhes, természetesen se apa se kapcsolat.

Többen ki is jelentették, hogy nem is kell apa a gyereknek mert ők majd felnevelik egyedül!

Persze a facebook-on megy ezerrel a fénykép posztolgatás a kerekedő hasukról, lájkolgatják a baba webshop-ok akcióit, meg mindenféle nevetségesen erőltetett facebook-os "aranyköpésekkel" megpakolt meme-eket raknak óránként az idővonalukra. Tudjátok ilyen "az élet nehéz de aki erős az túléli a legnehezebb időszakot is" -és egy anya fogja a pár hónapos babát a képen.

Az én személyes ismerőseimen kívül is tudok jó pár fiatal nőről, akik tuti hogy csak divatból csináltatták fel magukat.

Mert látták hogy az egyik ismerősük terhes, és akkor nekik is kell egy gyerek, mert az milyen "menő" már...

Nem mondanám ezt, ha nem ismerném ezeket az embereket, a legtöbbnek iszonyat gáz az életről elképzelt felfogása, sőt mondhatnám úgy is, hogy nincs semmi elképzelése, egy szaros rántottát nem tudnának megcsinálni.

Komolyan azt érzem, hogy ez a baba dolog kb olyan náluk, mint egy kölyök kutya.

Még kicsi addig édes aranyos cukimuki, lehet vele villogni az ismerősök előtt, tologatni a babakocsit az utcán, de ahogy kezd nőni már csak nyűg lesz.


2017. jún. 2. 18:18
1 2
 1/18 Mi közöd Tőle ***** válasza:
69%
Nem tudom elképzelni hogy ez divat. Ma sok lány egyetemre megy, karriert csinál mielőtt babát vállal. Legalábbis amilyen körökben mozogtam, mozgok.
2017. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Tudod ezek nem vállalnak, hanem csak ÚGY BECSUSSZAN A GYERMEK és akkor már megtartják mert mért ne.
2017. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Ja amúgy ha én most terhes lennék én se vetetném el. De nem vagyok terhes. HEHE

20l

2017. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Falun biztos ez lehet a trendi.Elsőnek : igen,egyetemre mennek,vmi fószer pénzeli őket,lesz egy darab papírjuk,és nagyon kevés csinál úgynevezett karriert...
2017. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pont nem falu, 50 ezres város :)
2017. jún. 2. 18:37
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

#4: Bocs, de most nagyon felb.sztad az agyam. Diplomás nő vagyok, aki végiggürizte az egyetemi éveit, hogy meg tudja csinálni a sulit (és még mielőtt azzal jönnél, államilag támogatottra jártam), nem pénzelt egy vén fószer sem (hacsak nem az apám, aki vett nekem egy laptopot, amikor elkezdtem). Egy nőismerősöm sincs, akit gazdag fószer pénzelt volna, és úgy tanult volna fősulin / egyetemen. Te kinek hiszed magad? Attól, hogy láthatóan a veled szóba álló nőknek csak így megy, attól még a nők nagy része nem így tesz. De még egy vén fószer is jobb társaság lehet mint te, akinek láthatóan az értelmi szintje messze átlag alatti.


De utálom ezeket az általánosító, hímsoviniszta p.csöket.


Kérdező: Nekem egy ilyen ismerősöm sincs, aki a semmire szült volna és ne lenne mellette az apuka (az más kérdés, ha később szétmennek). Én nem látom úgy, hogy ez lenne a "menő".

2017. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem divat, nekem több ilyen ismerősöm is van és én is "ilyen" vagyok.


Tudod nem tervezett terhességek régen is voltak, de szerencsére már nincs az a társadalmi nyomás, hogy suttyomban elvetesse az ember, mert szégyent hoz a családra, senkit nem közösítenek ki.


Pont mint a homoszexualitás, az sem trend manapság, mint sokan hiszik, csak megtörténik és felvállalja az ember, ahelyett, hogy titkolná.


Egy átlag huszonkét éves lánynak diplomája van és már dolgozott legalább egy évet, semmivel sem alkalmatlanabb anyának, mint egy harmincas nő. Talán kevesebb a pénze, de ez sem feltétlen igaz, persze ki milyen körökben mozog. Nyilván a te ismerőseid nem dolgoznak, vagy eladók vagy kitartottak. Az én ismerősöm 22 évesen(persze már idősebbek vagyunk) 200 körüli nettót keresnek és régóta dolgoznak egyetem mellett. Igen, nők. Igen, államin. Nem pénzeli őket senki, jól tanulnak, sikeresek és jól dolgoznak.


Én is így csinálom, gyerek mellett hamarosan elvégzem a mestert.


Mozogj más körökben, és nem fog aggasztani ez a kitalált probléma.


Ami pedig felháborított, az az, hogy miért ne posztolhatnának? Az anyukák többsége elárasztja a facebookot butaságokkal. Az egyedülállóknak nem szabad?


Nagyon unatkozhatsz és sikertelen lehetsz a nőknél, szerintem nem akarsz anyukával összejönni, és aggódsz, hogy egyre kevesebb a partiképes nő..

2017. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Lazy Lover ***** válasza:
58%
nem divat ez csak az van hogy az alfa fel qrja őket azt remélve hogy ezzel majd magához láncolja ..
2017. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7-es örülök hogy a kérdésből annyi jött le neked, hogy sikertelen vagyok a nőknél és unatkozok stb... :D

Mindenesetre most nem jött össze az elemzésed, hiába is érzed önjelölt pszichológusnak magad, szavakon keresztüli emberismeretből most elégtelent kaptál.

(3 éve párkapcsolatban élek)

2017. jún. 2. 19:27
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem divat, csak nem ismerik a védekezés fogalmát.
2017. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!