Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő és férfi közötti barátságró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő és férfi közötti barátságról mit gondoltok? Nem tini kategóriába.

Figyelt kérdés

Itt és az életben is hallottam ,tapasztaltam ilyet - van mikor az egyik fél házas -vagy mindketten foglaltak.

Beszélgetnek,írogatnak esetleg találkoznak is.


Miért ítélik el őket ez miatt?

(Nem társkeresés!)

Talán az ítélkezők írigyek?

Az ilyen barátságban NINCS szex!


Sokszor a pár -feleség is tud erről.

Akkor még is miért nem nézik ezt jó szemmel?


A biszexualitást meg simán elfogadják,itt nincs testi kapcsolat még is megy a fujjolás.

Valakinek tapasztalata?


Mit gondoltok?


34/F.



2017. máj. 12. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem abszolút létező jelenség a színtiszta barátság ellenkező nemek között, de próbáld ezt elmagyarázni egy rosszul szocializált embernek.. nem fog menni és teljesen felesleges. Bizonyos intelligenciaszint felett (mind érzelmi, mind intellektuális) és több egyéb faktos mellett működik csak, aki nem tart itt fejben, annak hiába mondod, az lesz a válasz, hogy "idővel az egyik fél mindig többet akar, maximum nem árulja el, blablabla".
2017. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Akinek nem volt soha ilyen az egyszerűen nem érti,sem a helyzetet sem a miértjét.

Elsőnek igaza van,ezt igazából nem is akarják érteni,csak a szemellenző és más semmi!


Van ilyen és jó dolog!

2017. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Mert tényleg nem gyakori, mondom ezt úgy hogy nekem három közeli lány barátom is van, mindhárman kapcsolatban vannak. Az egyikükkel középiskolai osztálytársak voltunk, aztán egyetem alatt néha együtt mentünk bulizni, ezen kívül is beszélgettünk sokat, de sosem merült fel a kapcsolat lehetősége sem kettőnk között, akkor sem, amikor mindketten egyedülállók voltunk. A másik lány barátom nálam sokkal fiatalabb és messze is él tőlem, szintén nem merült fel hogy összejöjjünk. A harmadik...nos, kölcsönös szimpátia (crush) után maradtunk barátságban, ő azóta már kapcsolatban van, de a közeli barátság megmaradt.
2017. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lazy Lover ***** válasza:
0%
szerintem nincs ha csak nem meleg az egyik fél
2017. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Változó. Lehet valóban csak barátság, de általában több lesz belőle egy bizonyos szint után.

Két lánnyal ismerkedtem csak barátilag mostanában, és mindkettőből szex lett.

Régen meg még ifjúkoromban (Igen, ez a 26 év... :( )akikkel barátok voltunk, simán húztam volna a nagy részét.

Persze most az egyikükkel akivel szex volt, most újra barátilag vagyunk, és így lehet működne is. Csak így nézzen majd őszintén a barátja szemébe?

Akik meg nem tetszettek úgy igazán, azokkal nem is tudtam nagyon úgy beszélgetni. Vagy elkezdett tetszeni.


Ja, rosszul szocializálódtam. Akkor mindegy is.. :P

2017. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Na aki ezt abszolut nem vágja annak mesélek kicsit...


Gyermek koromban falun éltem és a testvérem fiú volt -sok - sok más fiú szomszéddal és haverral növekedtünk a környéken úgy ,hogy nekem nem akadt lány játszótárs.

Bátyám mindig vitt magával és a bandával,csúzliztunk,bringáztunk,foci,télen szánkó vagy hócsata.


Telt az idő és persze attól,hogy "kinőttek a melleim" nem lettem kirakva a bandából -sőt a (háttérben vigyorgóknak írom) -nem volt se tapi ,sem intim testrész nézegetéd,sőt pippantás sem.....

-Ellenben meg tanítottak motorozni -autót vezetni.-Akkor már sok csajt ismertem a középiskolából és egy egy haverom össze is boronáltam velük.

(Nem nem én voltam a "madam" a bordélyban:)

Csak akinek kellett segítettem.


Bár sok csajt ismertem a legjobb barátom mindig férfi volt.


Bátyám egyik új munkatársa viszont soha nem volt a haverom,-ő a férjem lett.

Azóta is a legjobb barátaim férfi kollégák,szomszédok,régi haverok.


Az "egyik fél többet akaróknak"

meg a "legyen elég a párod" -félrelépés...-bablázóknak meg annyit:


Soha nem volt más férfi az életemben szexuálisan csak a férjem,nem is lesz.


Pedig kávézom együtt férfiakkal',van akinek hajat vágok vagy ő vásárol nekem valamit ha nagy leárazás van és éppen akciós' s vödrös narancs...


/Dugni,kufircolni,malackodni meg a férjemmel szoktam./

2017. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is van, nem egy és nem kettő esetet ismerek, és én is itt vagyok példának. Nem értem azokat, akik az ellenkezőjét fújják. Azoknál megy ez át többe ahol az egyik fél eleve vonzódott vagy többet érzett a másik iránt, vagy így próbál közel kerülni hozzá. Nem lehetetlen dolog a férfi és nő közötti barátság.
2017. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy férfi barátom. Ő sajna nős. De én tökre belé vagyok zúgva és szexelnék is vele. Valamilyen szinten érzem ,hogy ő is kíván. De ennek ellenére jól kijövünk,mindent megtudunk beszélni.
2017. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 6 -bexarok a stílusodon,fain.


#.Többieknek köszönöm.Ha jön az ellentábor nem én pontozlak le titeket!

Mindenkinek zöld ment!

2017. máj. 12. 20:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8-ka -Ne keverjük már a főzőtejszínt a cukrászhabbal!

Ha szívesen alácsúsznál...az nem barátság.


Nem azt mondom,hogy rám nem áll fel egy haver farka sem...-csak tisztában vannak vele,hogy hiába!Így soha nem is próbálkozna egyikük sem.

Nagy különbség. (6)

2017. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!