Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem kicsit elsiettük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kicsit elsiettük a dolgokat, hogy rendezzem ezt le magamban?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, aki pár nap beszélgetés után randira is hívott, Nem szoktam ilyen rövid ismeretség után találkozni, de a beszélgetésünk alatt végig úgy éreztem mintha mindig is ismertem volna, nagyon hamar egymásra találtunk. Elérkezett a randi, ami nagyon jó hangulatban telt, figyelmes és kedves volt:)

A vége felé azt éreztem hogy nem szeretném ha ilyen hamar véget érne, gyorsan elment az idő, és ezzel ő is így volt.

Kitalálta, hogy menjek fel hozzá ha szeretnék, folytatjuk a beszélgetést. Fel sem merült bennem semmiféle hátsó szándék, nem éreztem hogy "tartanom" kéne bármitől is.

Aztán megtörténtek a dolgok, amit nem erőltetett, mindketten akartuk. De utána elfogott egy rossz érzés, hiszen olyan jó volt az este, és nála átéltem azokat a dolgokat amit másoknál ritkán. Hogy izguljak, várom hogy lássam, mikor érint meg, értitek:)

Úgy éreztem, ezzel elrontottuk, és az a varázs már nem lesz meg:(

Látta hogy gond van, és azonnal megbeszéltük nyíltan, mondta hogy nem ez volt a célja, és ne érezzem rosszul magam mert nem néz rám másképpen, és továbbra is szeretne találkozni, és komolyan gondolja.

Eltelt azóta pár nap, ugyanúgy keres, semmivel sem másabb mint előtte. Nagyon jól esik, hiszen érezteti hogy nem kihasználni akart:)

Viszont én elbizonytalanodtam, hogy ezek után hogyan tovább? Lehet túlreagálom, hiszen semmi gond nem volt köztünk, de akkor is félek hogy úgymond ezután már elvárások lesznek a másikkal szemben, és bár nagyon kedveljük a másikat, félek hogy ezzel mindent elrontottunk.

Sose kerültem még ilyen helyzetbe, nem tudom mit csináljak. Hogyan nyugtassam meg magam hogy attól hogy lefeküdtünk, még meglesz ugyanúgy az a varázs, és izgalom?

Előre is köszönöm:)

23L


2017. aug. 13. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Szóval találtál egy pasit, akivel minden tökéletes, és ahelyett hogy örülnél neki hülyeségeken agyalsz.
2017. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

??? Ès most mennyivel jobb, ha mèg pár alkalommal játszod a fejed??

Lèpj tovább, ès ne hülyesègeken agyalj. Kefèljetek kedvetekre, úgyis gerjedtek egymásra, nem kell itt a királylányos dráma!

2017. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
nem ismerlek nem akarlak bantani de a ferfiak nem szeretik azokat a noket akik mar elso alkalommal megfektethetnek. Mondani mindent lehet. Lehet egy ideig ezt mondja meg igy tesz de kitudja utana hogy fog hozzad viszonyulni es most szerintem ertheto hogy ezen ragodsz en nem tettem volna a helyedbe.. de ahany ember annyi fele gondolkodas. szoval.
2017. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
ugy hogy mar mindegy vesziteni valod nincs ha erdekel szerintem nem erdemes mar ezzel foglalkozni ennyi. mar mindegy elozo hozzaszolo voltam
2017. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Tizenhármas ***** válasza:
84%

1. Tökéletes ^^

Örülj neki, hogy ilyen rendes férfiat találták, akivel ilyen jól alakulnak a dolgok. Beszélj meg vele mindent, fontos, hogy kommunikálj vele.

Ha úgy érzed hogy túl gyors volt a tempó, akkor ezt mondod neki, ennyi.

2017. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Talán picit magamba is csalódtam, de tényleg nem bántam meg, attól félek inkább hogy következménye lesz:)
2017. aug. 13. 19:38
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Mármint mit rontottatok el?

Te azért kerülsz valakivel kapcsolatban, hogy meglegyen az az x hét vagy hónap, amíg nem feküdtök le?

Addig van varázs?

Ugyan, ez ostobaság.

Ebből látszik, hogy ez az egész mizéria csak a nők fejében létezik.

Ha nincs probléma, akkor generálsz egyet.

Az este is jó volt, de összefeküdni nem kellett volna? Annak ellenére, hogy mindketten akartátok?


Mondok én neked valamit, most csináltad jól először egész életedben.

2017. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Milyen következmény? Ő hány éves?
2017. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Terhes lettèl???
2017. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem, sosem szabályoztam így be nyilván:) De még ilyet sem tettem sosem, lehet ez is a baj hogy magamat is megleptem és még " fel kell dolgoznom":D

Tényleg semmi rosszat nem tudok mondani Róla, valószínűleg az én hülyeségem akkor ez hogy ezek után már nem lát bennem kihívást, és nem tesz ilyen estéket azért hogy elkápraztasson:D

2017. aug. 13. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!